Cуспільство Актуальне Оголошення

Новий механізм нарахування пільг введено з листопада 2019 року

УВАГА:

квитанції за комунальні послуги містять повний розмір платежу,тобто без урахування пільг та субсидій

Пільговики отримуватимуть пільги:

  • у грошовій формі;
  • у безготівковій формі.

ГРОШОВА ФОРМА.

Ті, хто подав заяву про отримання пільги готівкою у визначений законодавством термін (для 2019 року – з 1жовтня 2019 року по 14 жовтня 2019 року, для 2020 року – з 15 квітня до 14 травня 2020 року) до органу соцзахисту, виплати отримуватимуть у зазначений у заяві спосіб. Пільговик, який отримує готівку, повинен сплатити спожиті послуги повністю самостійно.

БЕЗГОТІВКОВА ФОРМА.

Пільги буде перераховувати «Ощадбанк» для подальшого проведення  розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика. Пільговики сплачують частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг «Ощадбанк». Сума пільги доводиться до пільговика СМС-повідомленням, яке щомісяця буде надходити на мобільний номер особи-пільговика від «Ощадбанк».

У Міністерстві соціальної політики України попереджають, що через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Телефон гарячої лінії «ОЩАДБАНКУ»: 0 800 210 800

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com