Cуспільство Актуальне Економіка Культура Освіта Селищна рада

Обмін досвідом. Делегації зі Львівщини, Закарпаття, та Хмельниччини відвідали Брошнів-Осадську ОТГ

Сьогодні до Брошнів-Осадської ОТГ завітали представники територіальних громад із Закарпатської, Львівської, Хмельницької областей у рамках навчального візиту на тему: «Бюджет участі – як інструмент розвитку демократії». Захід організували експерти Центру розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) з метою популяризації успішних і яскравих проектів. Зустріч розпочалася у Народному домі. Спершу гості переглянули відеоролик про успіхи та досягнення, а відтак голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів інформативно, лаконічно та аргументовано презентував громаду використовуючи слайди. Динамічна розповідь про активне впровадження реформ безумовно зацікавила представників ОТГ сусідніх областей, про що свідчили численні запитання. Назарій Іванів ділився рецептом успіху, наголошуючи, що життя вирує, чимало уже вдалося реалізувати, але ще значно більше – заплановано.

Після ознайомлення із досягненнями Брошнів-Осадської ОТГ начальник відділу економічного розвитку селищної ради Святослав Сологуб поділився досвідом впровадження «Бюджету участі». Як зазначила радник з питань муніципальних послуг Івано-Франківського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» (ВП ЦРМС) Марія Баран,  від навчального процесу до реалізації проектів за участі громади часу пройшло зовсім не багато, але є вже позитивні результати.

Відтак численна делегація оглянула об’єкти, які вдалося капітально відремонтувати за сприяння народного депутата України Анатолія Диріва: Народний дім, приміщення Нової української школи у Брошнів-Осадському ліцеї, дитсадок з басейном «Світанок». Гості захоплено розглядали яскраві сучасні коридори та класні кімнати першокласників, спортивний зал, роздягалки, душові та санвузли, приємно вражені були від умов, у яких виховуються дошкільнята, особливо сподобався басейн. А відтак учасники навчальної групи мали можливість оцінити один із проектів учасницького бюджетування.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин