Cуспільство Актуальне Оголошення Освіта Селищна рада

Оголошено конкурс на кращий логотип Брошнів-Осадського ліцею

Термін подання пропозицій до 17 лютого.

Розпорядженням голови Брошнів-Осадської ОТГ оголошено конкурс на розробку кращого логотипу Брошнів-Осадського ліцею. Усі учасники освітнього процесу Брошнів-Осадського ліцею: учні, їхні батьки та вчителі, а також випускники попередніх років можуть запропонувати власні ідеї і напрацювання.

На Конкурс приймаються проекти логотипу, виконані індивідуально або групою,  у вигляді малюнка чи з використанням будь-якого комп’ютерного графічного редактора.

 – У зв’язку з особливостями логотипу (невеликі розміри, символічний характер, необхідність дотримання кольорової гами, в якій виконано зовнішні стіни) автору необхідно прагнути до зрозумілого, виразного, лаконічного й оригінального втілення задуму.

– Ескіз логотипу повинен розроблятися з врахуванням подальшого використання на фасаді Брошнів-Осадського ліцею та на  різноманітних матеріалах, що носять навчальний характер.

– Під логотипом, розміщеним на фасаді ліцею,  повинен бути розміщений напис «Брошнів-Осадський ліцей», виконаний у червоному кольорі.

 Учасники подають:

– звичайний (формат А 4) чи електронний малюнок (кольоровий ) розміром не більше 1280 х960 в форматі *jpg чи  *bmp;

– опис логотипу з авторським трактуванням значення його символів.

До конкурсних робіт обов’язково додається текстовий файл з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна адреса.
А переможці конкурсу з розробки логотипу Брошнів-Осадського ліцею отримають грошову винагороду у розмірі:

І місце – 3000 грн;

ІІ місце –  2000 грн;

ІІІ місце – 1 000 грн.
За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 0662540131 (начальник відділу освіти селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ Лариса Чалчинська)

Усі, хто бажає запропонувати власні ідеї та творчі напрацювання, можуть ознайомитись з умовами конкурсу за посиланням

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин