Cуспільство Актуальне Селищна рада

Всеукраїнська екологічна акція «Первоцвіт»

Екологічна акція з охорони первоцвітів спрямована на захист червонокнижних квітів.

Збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж ушкоджуються сусідні квіти, ламаються стебла, бруньки, повністю нівечаться рослини. Зірвали стеблину з трьома первоцвітами, а це означає, що загинуло 45-60 насінин. І як наслідок – відсутність нових рослин.

Підсніжник звичайний, білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, цибуля ведмежа, рябчик шаховий – занесені до Червоної книги України, і це означає для кожної свідомої людини червоний сигнал тривоги перед простягнутою рукою, яка намірилась знищити красу, знищити життя!

Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів. Задля збереження видів рослин, занесених до Червоної книги України, щороку проводиться операція «Первоцвіт», метою якої є запобігання протиправному збиранню, продажу, та вивезенню за межі України рідкісних видів рослин.

Рідкісні ранньоквітучі рослини нашого краю мають велике пізнавальне і естетичне значення. Це перлини рослинного світу, окраса неповторного ландшафту, цілюще джерело, що притаїло у собі безліч таємниць.

 Бережіть природу! Не зривайте первоцвіти та не купуйте їх! Різноманітність видів живої природи є тією основою, яка підтримує екологічну рівновагу, приймає на себе негативні наслідки людської діяльності і оберігає планету від екологічної катастрофи.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин