Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

Після свят – одразу до роботи

Відбулася оперативна нарада з керівниками відділів, установ та організацій Брошнів-Осадської ОТГ.
Насамперед очільник об’єднаної громади Назарій Іванів наголосив, що ми «не пасемо задніх», а поступово втілюємо реформи у різних сферах життєдіяльності. Відтак розпочали із надзвичайно важливого і актуального питання: підписання декларацій із лікарями. Керівник Брошнів-Осадської міської лікарні Любомир Лучко відзначив, що мешканці об’єднаної громади уже почали обирати лікаря, а це означає, що НСЗУ направить фінансування на медзаклад за принципом «гроші ідуть за пацієнтом». Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів дав доручення розповсюдити роз’яснювальні листівки, щоб максимально поінформували населення. «Чим більше укладених договорів – більше фінансування. Саме від жителів ОТГ нині і залежить чи буде існувати медустанова», – наголосив очільник об’єднаної громади.
Про залучення додаткових позабюджетних коштів, про цікаві проекти і нові можливості розвитку громади говорив начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Святослав Сологуб. Підготовка, написання та реалізація соціально значущих проектів – одне із важливих завдань сьогодення. Н. Іванів наголосив, що розуміння проектної діяльності дуже важливе і закликав активізуватися у цьому напрямку, вкотре наголошуючи, що більше проектів – більше коштів. «Це очевидно, так як 1 помножити на 2», – образно завершив голова.
На нараді прозвучали основні пріоритетні завдання та першочергові заходи. Мова йшла про «Нову українську школу», про створення оргкомітету зі встановлення пам’ятника загиблим за незалежність України. Назарій Іванів звернувся із застереженням не спалювати суху траву, оскільки це забруднює повітря небезпечними хімічними сполуками. На нараді йшлося про розроблення трьох генпланів Брошнева-Осади, Крехович та Кадобної. Відтак голова Брошнів-Осадської ОТГ подякував усім, хто взяв активну участь в упорядкуванні території до Великодніх свят, зазначивши, що не варто зупинятися на досягнутому і не припиняти процес удосконалення.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин