Актуальне Селищна рада

Півроку інтенсивних реформ: пройшла 8 сесія селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ

3 серпня відбулося чергове пленарне засідання селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ під головуванням очільника об’єднаної громади Назарія Іваніва. На розгляд було винесено 24 питання порядку денного.
Депутати уже втретє, як цього вимагає законодавство, прийняли рішення про добровільне приєднання до Брошнів-Осадської ОТГ с.Брошнів. Відтак детально були обговорені на сесії бюджетні питання. Головний бухгалтер селищної ради Дарія Лисиця мовою цифр доповіла про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2018 року. Доповідач відмітила, що до селищного бюджету надійшла субвенція з обласного бюджету в сумі 1 млн. 790 тис. грн на придбання спецтранспорту та обладнання для збору та перевезення побутових відходів на території Брошнів-Осадської ОТГ (1млн.200тис. грн), на зміцнення матеріально-технічної бази ЗДО «Світанок» – (300 тис. грн.) та Брошнів-Осадського Народного дому (50тис.грн) та на капремонт Брошнів-Осадського ліцею (240 тис. грн). Відтак депутати розглянули та обговорили інформацію про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2018 р. Чим жила і чого вдалося досягти всього за шість місяців доповів начальник відділу економіки Святослав Сологуб. У доповіді йшлося про реформу у галузі охорони здоров’я, про «Нову українську школу», про культурне життя громади, про сучасний ЦНАП та «Музей депортацій українців», про глобальні проекти щодо покращення екологічної ситуації в ОТГ та багато інших важливих завдань, які вдалося реалізувати.
Також депутатський корпус підтримав ініціативу голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва щодо пошуку приміщення для «Музею депортацій українців», доручивши виконавчому комітету селищної ради здійснити організаційно-правові заходи щодо пошуку нежитлового приміщення, з метою взяття його в оренду або придбання у комунальну власність територіальної громади для розміщення в ньому музею депортацій українців.
Відтак депутати затвердили цільову програму «Бюджет участі у Брошнів-Осадській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки», прийняли положення про використання шкільного автобуса (який Брошнів-Осадська ОТГ отримала за сприяння Назарія Іваніва від облдержадміністрації), внесли зміни до програми соціального захисту окремих категорій населення на 2018-2020 роки та позитивним голосуванням погодили блок земельних питань.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com