Оприлюднення проектів регуляторних актів

13.04.2018р

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту  “Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області”

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», «Про захист економічної конкуренції»,  «Про засади державної  регуляторної  політики у сфері господарської діяльності», «Типові правила розміщення зовнішньої реклами», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року №2067,  селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення “Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області”.

Зауваження та пропозиції приймаються відділом економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади (смт.Брошнів-Осада, вул. 22 Січня, 85, 2 поверх)  протягом 30 календарних днів у письмовому вигляді.


13.04.2018р

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядок відшкодування цих витрат”

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення “Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядок відшкодування цих витрат”.

Зауваження та пропозиції приймаються відділом економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади (смт.Брошнів-Осада, вул. 22 Січня, 85, 2 поверх)  протягом 30 календарних днів у письмовому вигляді.


03.04.2019р

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади”

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» (із змінами) селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

Зауваження та пропозиції приймаються відділом економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади (смт. Брошнів-Осада, вул. 22 Січня, 85) протягом 30 календарних днів у письмовому вигляді.


Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com