Актуальне Культура Медицина Освіта Селищна рада

Прес-тур та обмін досвідом: чим живе і як розвивається Брошнів-Осадська ОТГ, поцікавилися прикарпатські журналісти

З ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) відбувся прес-тур для ЗМІ Івано-Франківщини. Динамічний розвиток і реформування медицини, освіти і культури привернули увагу не тільки експертів, але й представників потенційних та уже створених ОТГ Тернопільщини.
Почесну делегацію поблагословив о. Володимир Майка. Після чого журналісти і гості із Тернопільщини вирушили до Народного дому, де голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів вичерпно і лаконічно розповів про досягнення і напрацювання об’єднаної гомади: про реформу первинної медицини та підписання угоди із НСЗУ, про «Нову українську школу» та про культурне єднання громади, про створення ДЮСШ та забезпечення житлово-експлуатаційної контори технікою, про унікальний «Музей депортацій українців» та про сучасний ЦНАП для громади, про соціальне таксі та шкільний автобус. Змістовна розповідь влучно доповнювалася інформативними слайдами. Консультант з правових питань (проект «ПУЛЬС») Андрій Деркач наголосив, що Брошів-Осадську ОТГ заслужено вважають найкращою на Івано-Франківщині. А все тому, що місцева влада командно і консолідовано взялася вирішувати глобальні питання, які простеляють дорогу у краще майбутнє, наближають послуги до населення і покращують якість життя громади.
Проте не тільки почути, але й безпосередньо побачити результати роботи мали можливість як журналісти так і тернопільська делегація. Оглянули Народний дім, ДШМ ім. В. Івасюка, Брошнів-Осадську міську лікарню та ФАП у Кадобній, Брошнів-Осадський ліцей та дитсадок із басейном «Світанок». Приємно здивувало учасників делегації й те, що заклади культури зі створенням ОТГ не закривають, а навпаки – інтенсивно розвивають, осучаснюють та покращують їхню матеріально-технічну базу. Тобто ще один міф спростовано. Представники ОТГ Тернопільщини також цікавилися, як Брошнів-Осадській міській лікарні вдалося підписати угоду із НСЗУ.

 

 

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин