Актуальне Культура Медицина Освіта Селищна рада

Прес-тур та обмін досвідом: чим живе і як розвивається Брошнів-Осадська ОТГ, поцікавилися прикарпатські журналісти

З ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) відбувся прес-тур для ЗМІ Івано-Франківщини. Динамічний розвиток і реформування медицини, освіти і культури привернули увагу не тільки експертів, але й представників потенційних та уже створених ОТГ Тернопільщини.
Почесну делегацію поблагословив о. Володимир Майка. Після чого журналісти і гості із Тернопільщини вирушили до Народного дому, де голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів вичерпно і лаконічно розповів про досягнення і напрацювання об’єднаної гомади: про реформу первинної медицини та підписання угоди із НСЗУ, про «Нову українську школу» та про культурне єднання громади, про створення ДЮСШ та забезпечення житлово-експлуатаційної контори технікою, про унікальний «Музей депортацій українців» та про сучасний ЦНАП для громади, про соціальне таксі та шкільний автобус. Змістовна розповідь влучно доповнювалася інформативними слайдами. Консультант з правових питань (проект «ПУЛЬС») Андрій Деркач наголосив, що Брошів-Осадську ОТГ заслужено вважають найкращою на Івано-Франківщині. А все тому, що місцева влада командно і консолідовано взялася вирішувати глобальні питання, які простеляють дорогу у краще майбутнє, наближають послуги до населення і покращують якість життя громади.
Проте не тільки почути, але й безпосередньо побачити результати роботи мали можливість як журналісти так і тернопільська делегація. Оглянули Народний дім, ДШМ ім. В. Івасюка, Брошнів-Осадську міську лікарню та ФАП у Кадобній, Брошнів-Осадський ліцей та дитсадок із басейном «Світанок». Приємно здивувало учасників делегації й те, що заклади культури зі створенням ОТГ не закривають, а навпаки – інтенсивно розвивають, осучаснюють та покращують їхню матеріально-технічну базу. Тобто ще один міф спростовано. Представники ОТГ Тернопільщини також цікавилися, як Брошнів-Осадській міській лікарні вдалося підписати угоду із НСЗУ.

 

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com