Актуальне Виконавчий комітет Оголошення Селищна рада

Привітання із прийдешнім Новим роком

Шановні мешканці Брошнів-Осадської ОТГ, жителі Прикарпаття та всієї України!

Щиро вітаємо вас з прийдешнім Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, відкрив у кожному з нас нові сили та патріотичні почуття, згуртував, дав можливість реалізувати чимало важливих завдань для кращого майбутнього нашої громади та держави в цілому. У цьому році ми працювали за новими правилами у нових бюджетних умовах. Це не тільки широкі можливості, але й велика відповідальність. Позаду нелегкі трудові будні. Рік 2018 увійде в історію, як період змін та реформ. Брошнів-Осадську ОТГ за багатьма показниками визнали кращою на Прикарпатті. Але це не привід розслаблятися, а лише стимул йти вперед і впевнено розвиватися.

У 2018 році ми пережили надзвичайно важливі події для нашої держави, зокрема , завдяки Президенту України Петру Порошенку ми отримали єдину Помісну Церкву України. І тепер ми можемо стверджуючи сказати, що УГКЦ і УПЦ духовно об’єднають українців, задля розвитку нашої держави.

Бажаємо всім миру, добра, злагоди, Божої ласки і Господнього благословення у кожному домі, та у ваших серцях. Ми віримо, що 2019 р. принесе нам перемогу над нашим ворогом, і вже в майбутньому зможемо розбудовувати нашу державу – квітучу і сильну Україну. Творимо сьогодення – віримо в майбутнє!

Слава Ісусу Христу!

Слава Україні!

З повагою
голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, депутати та виконавчий комітет.

 

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин