Актуальне Селищна рада

Прийняли бюджет та затвердили Стратегію розвитку: відбулася остання в цьому році сесія селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ

25 грудня пройшло пленарне засідання селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ. Депутати під головуванням Назарія Іваніва, очільника Брошнів-Осадської ОТГ, прийняли ряд важливих рішень, які визначатимуть напрямки роботи ради у році наступному. Найголовніше – це ухвала головного фінансового документу громади – бюджету на 2019 рік. Попередньо всі питання порядку денного розглядалися на профільних комісіях.

Сесія розпочалась не традиційно: з дзвінкої коляди хорового колективу Брошнів-Осадського Народного Дому. Відтак Назарій Іванів вручив подяку голови обласної ради до Дня місцевого самоврядування першому заступнику голови Брошнів-Осадської ОТГ Богдану Мельнику за сумлінну працю, високий професіоналізм, надання якісних послуг жителям громади.

Відтак депутати затвердили Стратегію розвитку на наступні 10 років та План соціально-економічного розвитку Брошнів-Осадської ОТГ. Назарій Іванів виокремив основні завдання на 2019 рік та закцентував увагу на реалізації масштабних проектів у кожному населеному пункті територіальної громади. Йшлося про завершення будівництва моста та спорудження нової сучасної амбулаторії у Креховичах. У цьому ж селі у наступному році облаштують спортивний майданчик біля гімназії.  Заплановано розпочати реконструкцію школи у Кадобній, оскільки проектно-кошторисна документація на стадії завершення. Ремонт доріг також є одним із пріоритетних напрямків роботи, передбачений планом соціально-економічного розвитку. Очільник об’єднаної громади говорив і про завершення будівництва очисних у Брошнів-Осаді та реалізацію проекту впорядкування полігону  з облаштуванням сміттєсортувальної лінії, про спорудження спортивного майданчика у с. Брошнів, про функціонування соціального автомобіля та ряд інших важливих завдань, які уже на стадії реалізації.

Також депутати прийняли рішення про утворення Брошнівського старостинського округу, про початок реорганізації Брошнівської сільської ради шляхом приєднання до Брошнів-Осадської ОТГ та замінили найменування Брошнівської середньої школи І-ІІ ст на Брошнівську гімназію. Директором Брошнівської гімназії депутатський корпус призначив  Любов Кажук терміном на 6 років. Також депутати погодили кандидатуру завідувача Брошнівського клубу, цю посаду терміном на один рік займатиме Оксана Помельнича. Відтак позитивним голосуванням депутатський корпус погодив блок земельних питань.

Відносно 30 питань порядку денного обранці громади прийняли позитивні рішення. Останнє пленарне засідання в цьому році пройшло на оптимістичній ноті: рік, що минув, відзначився чималими досягненнями  у сфері охорони здоров’я та освіти, а попереду – нові завдання та важливі проекти.

 

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин