Актуальне Культура

Про Брошнів-Осадську ДШМ ім. В. Івасюка до 70-річчя від дня народження великого композитора – у радіоефірі «ТРК Карпати»

Сьогодні, 4 березня, відомому українському композиторові та автору низки пісень, які окреслили народними, Володимиру Івасюку мало би виповнитися 70 років. У Брошнів-Осаді функціонує єдина на Прикарпатті школа мистецтв імені цього визначного композитора, а з 2001 року проходить обласний дитячий конкурс-фестиваль української естрадної пісні “Водограй”. Відповідно навчальний заклад, названий на честь В.Івасюка, зацікавив журналіста обласного радіо «ТРК Карпати» Світлану Гаєвську, яка завітала до селища, щоб побачити безпосередньо, як працює і розвивається школа мистецтв, якими здобутками і досягненнями може похизуватися. Світлана Гаєвська поспілкувалася із директором ДШМ ім. Володимира Івасюка Катериною Тринчук, оглянула навчальний заклад та музей пам’яті великого композитора, послухала творчі композиції вихованців школи. Журналістка зазначила, що у закладі справді панує атмосфера, натхненна ідейним змістом творчого запалу великого композитора, поета, Героя України, яка і стимулює талановитих дітей до повсякденної праці, самовдосконалення.

Про життєвий і творчий шлях фундатора української естрадної музики, про діяльність школи мистецтв та про обласний фестиваль «Водограй», який, на думку керівника школи, неодмінно стане Всеукраїнським, ви зможете почути у радіоефірі сьогодні, 4 березня, о 17. 30 год, або прослухати за посиланнями на сайті та офіційній сторінці Брошнів-Осадської ОТГ.

Точка дотику. До ювілею Володимира Івасюка. Частина 1

Світлана Гаєвська побувала у Брошнів-Осадській дитячій школі мистецтв імені Володимира Івасюка.

Опубліковано UA: Карпати Понеділок, 4 березня 2019 р.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин