Актуальне Виконавчий комітет

Про бюджет, медицину та дороги: засідав виконком селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ

10 важливих питань життєдіяльності об’єднаної громади та пункт «Різне» заслухали та обговорили члени Виконавчого комітету під час чергового засідання.
Розпочали із підсумків виконання бюджету за І квартал 2018 року. Головний бухгалтер селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ Дарія Лисиця зазначила, що до загального фонду місцевого бюджету за перший квартал 2018 р. надійшло 7796750,08 грн., що становить 125, 93% від запланованого. За сприяння голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва до селищного бюджету надійшла субвенція з облбюджету в сумі 1млн. 790 тис. грн. Кошти передбачені на придбання спецтранспорту та обладнання для збору та перевезення побутових відходів на території Брошнів-Осадської ОТГ, на зміцнення матеріально-технічної бази Брошнів-Осадського Народного дому, дитсадка «Світанок», капремонт Брошнів-Осадського ліцею.
Заступник голови об’єднаної громади Наталія Олексюк ознайомила присутніх з процесом реформування медицини та наголосила, що сьогодні докладаються чималі зусилля, щоб мешканці Брошнева-Осади, Крехович та Кадобної отримували безоплатні, а головне якісні медпослуги. Мова йшла про покращення матерільно-технічної бази медустанов у контексті реформи первинної медицини та про національну кампанію «Лікар для кожної сім’ї». Як повідомила Н.Олексюк, за 26 днів більше 1060 пацієнтів уже обрали свого лікаря, відтак подбали про безоплатні медичні послуги та можливість проконсультуватися у лікарів вузького профілю. Кількість підписаних декларацій із лікарями Брошнів-Осадської міської лікарні та її структурних підрозділів (амбулаторія у Креховичах та ФАП у Кадобній) поступово зростає, а оскільки один педіатр може обслуговувати максимум 900 пацієнтів, терапевт – 2 000, сімейний лікар – 1 800, то мешканцям об’єднаної громади не варто надто зволікати із вибором. Щоб зорієнтувати населення, ведеться роз’яснювальна робота: інформаційні листівки, стенди у медустановах та матеріали у ЗМІ. Назарій Іванів наголосив, що у контексті реформи медицини ми «крокуємо в ногу з часом», а це дуже важливо, оскільки розкривається більше можливостей і перспектив. «Здоров’я – це те, що найбільше турбує населення, тому ми робимо усе можливе, щоб медобслуговування у наших медустановах було якісним і доступним», – підкреслив очільник об’єднаної громади.
Відтак від медицини перейшли до питання, яке також надзвичайно цікавить людей – дороги. Виконком затвердив проектно-кошторисні документації на капремонт дорожнього покриття вул. І.Франка у с.Кадобна та дорожнього покриття вул. Залізнична у с.Креховичі.
Після ознайомлення і обговорення було прийнято рішення про організацію громадських робіт, про розгляд заяв громадян щодо надання статусу гірського особі, яка проживає, працює (навчається) на території села Креховичі, про присвоєння поштової адреси частині житлового будинку по вулиці 22 Січня в смт Брошнів-Осада та ін.
А також члени виконкому «вирішували долю» ринку. Одностайно погодились, що його потрібно перенести з вул. Шкільна на початок вул. Осмолодська, але попередньо належним чином облаштувавши територію.
Виконавчий комітет працював злагоджено і конструктивно. Щодо всіх питань порядку денного були прийняті позитивні рішення.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com