Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Економіка Селищна рада

Про бюджет – просто і доступно! У Брошнів-Осадській ОТГ реалізовується проект «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (#UCCCT)

Представники Брошнів-Осадської ОТГ взяли участь у завершальному тренінгу у рамках виконання проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (#UCCCT), який виконується міжнародною організацією Global Communities. Захід проходив на Косівщині. Мальовничі краєвиди та кришталево чисте повітря так і надихали до ефективного сприйняття та засвоювання інформації, яку фахово доносили досвідчені експерти Світлана Гудь та Микола Орлов.
Протягом трьох днів нові знання отримували представники різних професій: працівники селищної ради, представники освіти та медицини, підприємці, депутати та громадські діячі.
Учасники тренінгу напрацювали значну кількість матеріалів, які неодмінно будуть застосовані на практиці. Один із механізмів формування обізнаності у громаді – це представлення бюджету у спрощеній, доступній формі – візуалізація бюджетного процесу.
Брошнів-Осадська ОТГ дякує фахівцям за проведені заняття, за важливу і корисну інформацію.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин