Актуальне Освіта

Про естетичне виховання школярів із застосуванням інноваційних технологій

27.11.2018 році у Брошнів-Осадському ліцеї пройшло чергове засідання предметної методичної комісії вчителів художньо-естетичного циклу закладів освіти Брошнів-Осадської ОТГ за темою «Інноваційні технології навчання на уроках».
Вчителі трудового навчання, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, художньої культури Брошнів-Осадського ліцею, Креховицької та Кадобнянської гімназії були учасниками засідання. Педагоги мали можливість дізнатися чимало цікавого та нового. Адже суть навчання з використання інноваційних технологій полягає в тому, що це – співнавчання, взаємонавчання, де і учні і вчитель є рівноправними, рівнозначними суб’єктами навчання.
Учасники засідання обмінялися думками з приводу використання презентації на будь- якому етапі уроку, бо це потужний та унікальний засіб для формування в учнів вмінь виступати перед аудиторією, коротко формулювати свою думку.
Було проведено майстер-клас з виготовлення новорічних ялинок та пролунали вітання з прийдешнім Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин