Актуальне Культура

Пройшов звітний концерт присвячений Всесвітньому дню Фортепіано

Феєрична концертна програма відбулася у Брошнів-Осадській ДШМ ім. В.Івасюка. Творчі досягнення представили учні класу фортепіанного відділу викладача Світлани Хомич. Основу концерту склали номери у виконанні учнів та викладачів школи. Сольні виступи, дуети, інструментальні ансамблі вражали своїм колоритом, широтою жанрів та образів, чарували різнобарвністю музичної палітри. Діти дуже старалися та хвилювалися, щоб не підвести свою улюблену вчительку Світлану Анатоліївну. Перед виходом на сцену юні піаністи згадували її професійні настанови і поради та лагідні слова підтримки. Гості свята: учні, їхні батьки, рідні, близькі, друзі, а також колишні випускники школи активно аплодували та вигуками браво надихали юних музикантів. Яскравим експресивним знаком оклику стали виступи випускника Миколи Дідохи та викладачів ДШМ ім. В.Івасюка.
Мистецтво крізь призму дитячого світогляду – безцінний та дивовижний світ щирих емоцій, а майстерність викладачів надихає юних музикантів до високих досягнень.
Директор ДШМ ім. В. Івасюка Катерина Тринчук подякувала організаторам і учасникам сьогоднішнього звіту за приємні враження і творчі знахідки, побажала нових творчих ідей.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин