Cуспільство Актуальне Культура

Молодь – активний учасник розвитку громади, а не пасивний спостерігач

Сьогодні у Брошнів-Осадському Народному домі відбувся черговий тренінг “Мобілізація громади через залучення до прийняття рішень”. З метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю селища, для забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молодих громадян та їх участі в усіх сферах життя територіальної громади, планується створення Молодіжної ради при Брошнів-Осадській селищній раді. Завдяки цьому, молодь отримає шанс для успішної самореалізації у подальшому житті.

Учасники Молодіжної ради матимуть можливість ознайомитися з діяльністю органів місцевого самоврядування селища, району, області, комунальних підприємств, організацій селища, реалізовувати соціальні проекти та вступати у діалог з органами влади всіх рівнів. Завдяки цьому ініціативні та цілеспрямовані юнаки та дівчата матимуть шанс стати новими громадськими діячами та зробити вклад у розвиток Брошнів-Осадської ОТГ.

Молодіжна рада буде незалежною у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.

Спільними зусиллями будуть реалізовані всі плани, які спрямовані на розвиток ОТГ!

Захід проведено ГЦ «Ділові ініціативи» в рамках реалізації проекту «Ефективність розвитку громади у залученні громадян до прийняття рішень», Програма U-LEAD з Європою.

Про автора

Yaroslav Rakoveckiy

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин