Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Медицина Оголошення Селищна рада

Шановні жителі Брошнів-Осадської ОТГ! Виконавчий комітет селищної ради та ЦНАП переходять на дистанційне обслуговування громадян

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні на позачерговому засіданні з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення тимчасово припинити проведення особистих прийомів громадян виконавчим комітетом селищної ради ОТГ та працівниками ЦНАПу. Відтак послугинадаватимуться дистанційно.Задля вирішення невідкладних питань, Ви можете звертатися до селищної ради чи ЦНАПу із письмовими зверненнями чи заявами та надсилати їх електронною поштою:  broshniv-osada@ukr.net. Письмові звернення, заяви, із вказаним номером телефону на них, Ви можете також залишити в скриньці, що розміщена при вході у ЦНАП.

Крім цього, з метою вирішення нагальних питань, отримати необхідну інформацію або відповідні роз’яснення Ви також можете за телефонами:  066 637 06 14 (начальник ЦНАП Людмила Стасів), 098 960 99 95, 066 644 99 69 (секретар селищної ради, керівник апарату Лілія Козаровська)

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин