Cуспільство Актуальне Духовність Культура Освіта

У Брошнів-Осадській ОТГ 206 річницю від дня народження Тараса Шевченка відсвяткували у культурному та духовному єднанні

Літературно-мистецьке свято «Йому завжди боліла Україна» пройшло у творчій, патріотично налаштованій та духовно піднесеній атмосфері. Глядацькій аудиторії театралізовану інсценізацію «Тополя» представили учні Брошнів-Осадського ліцею. Артистично декламували вірші Христина Качак, Ольга Лопачук та Ірина Андріїв. Слова Т.Шевченка, які перелилися у музичні твори, звучали дуже зворушливо і мелодійно у виконанні хорових колективів Брошнів-Осадського Народного дому (кер. Радислава Самсін) та с. Креховичі (кер. Наталія Тужеляк), фольклорного чоловічого колективу Народного дому с. Кадобна (кер. Ірина Боднар), ВІА «Карпатські зорі», ансамблю «Арніка»(кер. Олександр Левицький). Неперевершено і професійно виступив оркестр народних інструментів ДШМ ім.В.Івасюка під орудою заслуженого працівника культури України Ярослава Тринчука.

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів подякував усім, хто створив це літературно-мистецьке дійство: «Дякую за вашу працю, творчість і талант! У такій мистецькій атмосфері ми вкотре переконуємося, що творчість великого Кобзаря живе у наших серцях, вона об’єднує і надихає, запалює серця національною любов’ю, живить наші душі. Тому ми маємо об’єднатися довкола патріотичних ідей Шевченка задля відродження миру і злагоди в суспільстві, задля щасливого і світлого майбутнього. Розбудуймо громаду разом – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар».

У цьому мистецькому єднанні громада живе і розвивається! А також у цей особливий весняний день усіх жінок в залі привітали зі святом та подарували їм квіти.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com