Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

Соціальний захист в ОТГ – у Брошнів-Осадській територіальній громаді пройшла обласна кущова нарада

Сьогодні на базі Брошнів-Осадської ОТГ відбулася  кущова нарада між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення РДА, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та ОТГ. Зі вступним словом до учасників заходу звернувся директор департаменту соціальної політики ОДА Володимир Корженьовський, виокремивши основні завдання таких зустрічей та закликав до тісної співпраці з метою надання якісних соціальних послуг на місцях.

Відтак голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів представив напрацювання та перспективи розвитку територіальної громади у сфері соціального захисту. Також очільник громади відзначив, що з метою наближення соцпослуг до населення ОТГ долучається до програмного комплексу «Соціальна громада».

 Детальніше про соціальні програми та їх реалізацію доповіла заступник голови ОТГ Наталія Олексюк. Мова йшла і про соціальне таксі, пільгове перевезення, матеріальні виплати важкохворим, про підтримку дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, воїнів АТО та їхніх сімей, оздоровлення дітей та ін. важливі заходи. А також учасники наради безпосередньо побачили, в яких умовах працює ЦНАП та де буде зосереджено відділ соціального захисту.

Опісля перейшли до обговорення питань співпраці між ОТГ області та структурними підрозділами з питань соцзахисту населення РДА та виконавчих комітетів міських рад обласного значення. Керівники управлінь соціального захисту Рожнятівської, Калуської та Долинської  райдержадміністрацій відповідно Богдан Мельник, Наталія Мазур та Лілія Ружицька разом із представниками ОТГ виокремили, які на практиці виникають проблемні питання, та які оптимальні шляхи їх вирішення.

Заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Галина Сеник розповіла про зручності та перспективи програми «Соціальна громада», а також виокремила основні завдання, які нині постають перед ОТГ у сфері соціального захисту. За словами доповідача, проект “Соціальна громада” – це програмний комплекс, який дозволить опрацьовувати документи в електронному вигляді, що відповідно скоротить час прийняття рішення вдвічі швидше. Відтак головний спеціаліст по взаємодії з ОТГ в департаменті соцполітики ОДА Іванна Войташек навела приклади роботи відділів соціального захисту в громадах.

Начальник служби у правах дітей ОДА  Іван Ковалик   закликав територіальні громади створити структурні підрозділи з питань захисту дітей.

Територіальним громадам рекомендували особливу увагу приділити якості надання соціальних послуг в ОТГ, насамперед сім’ям з дітьми. Йшлося про напрацювання позитивного досвіду, який і розширить спроможність громад.

Заступник голови ОТГ Наталія Олексюк подякувала за корисні поради, настанови та важливий досвід усім учасникам наради.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com