Актуальне Освіта

Старшокласники Брошнів-Осадської ОТГ взяли участь у феєричному святі професій у Івано-Франківську

Під час другого дня роботи молодіжного форуму «Живи та працюй в Україні», який організований Івано-Франківським обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Університетом Короля Данила, відбувся масштабний захід для учнівської молоді об’єднаних територіальних громад, міста Івано-Франківська. У цьому цікавому, корисному та змістовному заході взяли участь і учні навчальних закладів Брошнів-Осадської ОТГ.

З вітальним словом до учасників звернувся Василь Цимбалюк, директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Віталій Хромець, ректор Університету Короля Данила.

Очільник обласної служби зайнятості зазначив: «Вибір професії – це один з найважливіших виборів у житті молодої людини. Як не зробити при цьому помилки і вибрати саме той професійний шлях, який буде приносити вам і моральне, і матеріальна задоволення, обрати навчальний заклад, який дасть вам відповідний рівень освіти, допоможе сьогоднішній захід».

У ході пізнавального інтерактивного дійства учні 9-11 класів 45 шкіл області, в т.ч. 17 закладів загальної середньої ОТГ Івано-Франківської області, 28 закладів загальної середньої освіти м.Івано-Франківська, відвідали локації 23 навчальних закладів. Близько 900 школярів взяло участь у різноманітних майстер-класах, вікторинах за більше як п’ятдесятьма  професіями.

Працівники служби зайнятості підготували для дітей майданчик вільної дискусії, де можна було більше дізнатися про особливості вибору професії, взяти участь у конкурсах. А також усі бажаючі могли пройшли тестування на визначення придатності до певного виду професійної діяльності.

Учнівська молодь також стала учасником квест-гри «Країною професій», яку для них провели представники Університету Короля Данила, та фотоконкурсу «Живи та працюй в Україні».

Під час онлайн-опитування на найкращу презентацію навчального закладу перемогу отримав  Івано-Франківський національний медичний університет.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин