Cуспільство Актуальне Селищна рада

Створили комунальну автостанцію і придбають автобус: пройшла сесія селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ

Сьогодні, 31 січня, відбулось чергове пленарне засідання селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ, на якому депутати розглянули 37 важливих питань життєдіяльності громади та пункт «Різне».

Депутатський корпус визнав повноваження новообраних депутатів в зв’язку з приєднанням с. Брошнів. Трьом обранцям громади вручили посвідчення. Позитивним рішенням депутати створили Комунальне (що належить громаді) підприємство «Автостанція Брошнів-Осада» та вкотре надіслали звернення новим власникам колишнього приміщення автостанції (Шикеринець Богданні, Мазурик Ірині та Єгоровій Христині) із проханням відпродати будівлю у комунальну власність громади. А також голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів поінформував, що за сприяння народного депутата Анатолія Диріва для ОТГ буде придбано автобус, який безкоштовно перевозитиме жителів чотирьох населених пунктів територіальної громади, а також додав, що у Креховичах, с. Брошнів та у Кадобній будуть встановлені нові автобусні зупинки.  Відтак очільник ОТГ Назарій Іванів прозвітував про підсумки роботи  у 2018 році, виокремив перспективні плани розвитку територіальної громади на 2019-2020 та подякував народному депутату Анатолію Диріву, голові ОДА Олегу Гончаруку, голові облради Олександру Сичу, депутатському корпусу та виконавчому комітету за сприяння та підтримку у розвитку ОТГ.

Опісля депутати внесли зміни до селищного бюджету. А наступним рішенням обранці громади  встановили ставки туристичного збору на 2019 рік,  розмір якого орієнтовно становитиме 10 грн для жителів України та 100 грн для іноземців. Ці кошти поступатимуть у бюджет ОТГ.

Також депутати надали матеріальну допомогу важкохворим і потребуючим та погодили перенесення банкомату із Народного дому до приміщення селищної ради.

За словами Назарія Іваніва у Брошнів-Осадському Народному домі найближчим часом буде відкрита поліцейська станція.

А от з метою покращення якості надання медичних послуг, було внесено зміни до структури та загальної чисельності КНП «Брошнів-Осадська міська лікарня», в результаті яких УЗД-обстеження пацієнти уже зможуть проходити з понеділка по п’ятницю. А також депутати прийняли рішення щодо придбання нового медобладнання до лабораторії лікарні.

Під час пленарного засідання обранці громади проголосували за внесення змін до генпланів Крехович, Брошнів-Осади та с. Брошнів і погодили розроблення нового генплану для с. Кадобна.

Відтак депутатський корпус заслухав та ухвалив блок земельних питань.

У «Різному» було прийнято звернення до керівництва Укрпошти з проханням надати Брошнів-Осадському відділенню більшу кількість працівників.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин