Актуальне Культура Освіта

Танцюристи Брошнів-Осадської ДШМ ім. В.Івасюка повернулися з Польщі з трьома нагородами та з кришталевим кубком

Міжнародний україно-польський проект конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва «Silesian dance festival» уже третій рік поспіль дивує і зачаровує шанувальників танцю. Із цього грандіозного фестивалю, який проходив у Польщі в місті Єлєня Гура, нещодавно повернулися учні Брошнів-Осадської ДШМ та їхній керівник Віра Сухоцька. Цьогоріч більше 30 колективів з України представили свої номери на великій сцені, а їхні виступи оцінювало компетентне і досвідчене журі: славнозвісний шоумен Влад Яма, суддя польського телепроекту «Танцюють всі» Міхат Піроґ, учасниця проекту «Танці з зірками» Ілона Гвоздьова та фіналістка проекту «Танцюють всі» сьомого сезону Христина Заяць. Хореографічний колектив Брошнів-Осадської ОТГ під орудою Віри Сухоцької представив танцювальні композиції у трьох номінаціях: народний стилізований танець («Гуцулка»), народний фольклорний танець («Водограй») та сучасний танець («Рок-н-рол»). Досить високу оцінку дали відомі хореографи колективу Брошнів-Осадської ДШМ, виокремивши їхню колоритність, індивідуальність і техніку виконання та похвалили за розвиток і популяризацію народного мистецтва. Відтак за кожен номер журі присудило колективу високі бали. За результатами оцінювання брошнів-осадські танцюристи зайняли І, ІІ та ІІІ призові місця. Почесну відзнаку — кришталеву статуетку – вручили керівнику хореографічного колективу Вірі Сухоцькій. Головними спонсорами цієї поїздки стали батьки юних танцюристів, до фінансування долучилася і селищна рада Брошнів-Осадської ОТГ.
Фестиваль організований завдяки співпраці ГО «Арт Франківськ» і польської «ARS MUNDUS». Мета проста — зробити стосунки між українцями та поляками ще тіснішими і, звісно, популяризувати танець серед молоді.
Діти повернулися додому з нагородами та з незабутніми враженнями, окрилені яскравими емоціями, адже серед кількох сотень учасників вони не тільки увійшли у двадцятку фіналістів, які виступили на гала-концерті, але ще й отримали почесні призові місця. Перед фінальним виступом усі конкурсанти у сценічному вбранні пройшлися містом до центральної площі, де взяли участь у флешмобі, який підготувала Христина Заяць. Цікаві екскурсії, вечірні дискотеки та ранкові мастер-класи брошнів-осадським дітям особливо сподобались. Вони і досі згадують про цю цікаву подорож і важливу подію на їхній мистецькій стежині.

 

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин