Cуспільство Актуальне Культура

“Тайстра” з Брошнів-Осади виборола срібло на фестивалі “Покутські витоки”

Цими днями у Коломиї відбувся вже традиційний ІV Всеукраїнський  фестиваль народної хореографії “Покутські витоки”.На відкриття завітали дружина президента Марина Порошенко, міністр культури Євген Нищук.

Колектив Брошнів-Осадського Народного дому «Тайстра» (керівник Богдан Мандроцин) на ІV Всеукраїнському  фестивалі народної хореографії “Покутські витоки” зайняв заслужене друге місце. У фестивалі взяли участь 18 дитячих колективів.

“Дуже важливо, що саме українська молодь зберігає і популяризує український фольклор. Особисто для мене танцювальний напрямок дуже важливий і близький. Мої діти також протягом 12 років займалися танцями і весь цей час була поруч з ними і разом з іншими батьками хвилювалася і підтримувала. Саме український народний танець виховує в нашого підростаючого покоління відчуття гідності, гордості, патріотизму і вони пишаються тим, що вони українці і люблять свою рідну землю. Я сьогодні від усього серця хочу побажати нашим чудовим дитячим колективам, які приїхали, вдалих виступів і нехай переможе найкращий. Дорогі діти, пишайтеся тим, що ви українці, бережіть Україну і Слава Україні!” – наголосила Марина Порошенко.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин