Cуспільство Культура Селищна рада

У Брошневі-Осаді буде пам’ятник борцям за волю і незалежність України

Голова Брошів-Осадської ОТГ Назарій Іванів провів перше засідання оргкомітету зі встановлення пам’ятника визволителям нашої держави. У ході обговорення проаналізували основні завдання та план заходів, виокремили перелік послідових кроків. Назарій Іванів зачитав офіційний лист сектору з питань охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій ОДА про те, що “обеліск воїнам загиблим у другій світовій війні за адресою: вул. 22 Січня в селищі Брошнів-Осада, не занесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України ні національного, ні місцевого значення…». Як відомо, монумент у аварійному стані і становить загрозу для населення. Члени оргнізаційного комітету акцентували увагу на необхідності виготовлення висновків щодо технічного стану конструкції. А уже на основі дослідження, які проведуть фахівці, буде прийнято рішення про проведення першочергових протиаварійних заходів, зокрема демонтажу стели.
Під час засідання кожен член оргкомітету висловив своє бачення, щодо місця розташування, дизайну та назви пам’ятника полеглим визволителям. Але підставою остаточних рішень будуть все ж таки результати конкурсу. «Поза очима» громадськості не буде створюватися такий важливий монумент, оскільки він увічнить пам’ять борців за Україну різних історичних часів », – наголосив Н.Іванів.
Врахувавши всі побажання і пропозиції, представники оргкомітету вирішили створити монумент, який вшанує пам’ять борців за свободу України різних періодів, оголосити конкурс щодо дизайну, назви та місця розташування нового пам’ятника, а також дослідити технічний стан обеліску воїнам загиблим у другій світовій війні.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин