Cуспільство Актуальне Духовність Культура Освіта Селищна рада Спорт

У Брошнів-Осаді гучно і масштабно відзначили День селища та День працівників лісу: концерт Світлани Тарабарової, феєрверки та дискотека під відкритим небом стали незабутнім завершенням свята

У Брошнів-Осаді цієї неділі на головній площі біля Народного дому на правду було велелюдно. Людей об’єднало подвійне свято: День селища та День працівників лісу. Такої кількості людей там, мабуть, ще і не збиралось. На площі працювала виїзна торгівля, атракціони, аквагрим. Дітей веселив кумедний клоун.

Почали святкування зі спортивних заходів: обласного чемпіонату з боксу та футбольних матчів. Також заінтригували учасники «Параду  візочків» креативністю і оригінальністю. Відтак урочистості згуртували людей біля сцени. Усіх присутніх поблагословили отець-декан Володимир Майка, отець-капелан Іван Креховецький та о. Олег Ангельчук та закликали велелюдну аудиторію до спільної молитви. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав життя за вільну, незалежну Україну. Відтак із привітаннями, побажаннями та словами вдячності до присутніх звернулися голова райради Василь Рибчак, заступник голови РДА Богдан Яковина, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Любомир Семанів, начальник управління культури РДА Володимир Борович та голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів.

За особливі досягнення, значний та вагомий внесок у розвиток селища та Брошнів-Осадської ОТГ активних особистостей нагородили почесними грамотами. Голова БО “Серце Марії” Любов Гультайчу нагородила переможців конкурсу “FAMILY LOOK”. Неймовірно цікавою, насиченою, колоритною та розмаїтою була концертна програма. На сцені у Брошнів-Осаді виступили кращі колективи та солісти ОТГ, району та Прикарпаття. Професійно і, як завжди, неперевершено у рідному Брошнів-Осаді виступила заслужена артиска України Наталія Шевченко. Завершальним, незабутнім і драйвовим був виступ відомої  співачки України Світлани Тарабарової.  І хоча концерт завершився, люди зовсім не поспішали розходитись.  А далі були феєрверки та дискотека під відкритим небом, яку провів DJ VADON.

Фінансову підтримку в організації святкування надали небайдужі меценати: підприємства та приватні підприємці селища Віталій Павловський ( 10 тис. грн), Валерій Іванський, Володимир Рибчак, ТОВ УРСП «Памібро», ПП «Брошнівська будівельна компанія» та Юлія Іванів перерахували по 5 тис. грн, Роман Венгер (3.5 тис. грн), (ПП «Мельник-хліб»), Віктор Попелюк, Василь Кравець – по 3 тис. грн, ПП «Силует», ТОВ «Поліком» – по 2 тис. грн, і по 1 тис. грн надали Андрій Лагойда, Ігор Качак та Михайло Турчин.

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів щирі слова подяки адресував усім, без кого б це свято не відбулося: «Дякую організаторам свята, меценатам та спонсорам, юним обдаруванням ОТГ, усім творчим особистостям ОТГ територіальної громади, району та Прикарпаття, заслуженій артистці України, брошнівчанці Наталії Шевченко та відомій співачці Світлані Тарабаровій за неймовірні враження і емоції, за незабутнє свято. А також слова вдячності адресую усім вам брошнівчани, жителі ОТГ та гості свята, адже без вас святкування б не відбулося».

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com