Актуальне Культура

У Брошнів-Осаді пройшов пісенний фестиваль “Водограй”, присвячений 70-ій річниці від дня народження Володимира Івасюка

У селищі Брошнів-Осада відбувся XVIІI відкритий обласний дитячий конкурс-фестиваль української естрадної пісні “Водограй”, присвячений 70-ій річниці від дня народження лауреата Шевченківської премії, Героя України, композитора Володимира Івасюка. У фестивалі взяло участь 67 учасників із 21-ї дитячої музичної школи та шкіл мистецтв Івано-Франківської області, які виконали більше 134-х пісень.

Фестиваль-конкурс у Брошнів-Осаді відбувався на базі Брошнів-Осадської дитячої школи мистецтв ім. В. Івасюка. Цей унікальний мистецький проект уже 18 років поспіль об’єднує кращих вокалістів Прикарпаття.  Засновником та ідейним натхненником «Водограю» є директор Брошнів-Осадської  ДШМ ім. В.Івасюка Катерина Тринчук.

Після прослуховування конкурсної програми відбувся гала-концерт переможців фестивалю.

Свято української естрадної пісні зібрало повну залу глядачів. Отець-декан Володимир Майка та отець-капелан Іван Креховецький запросили усіх присутніх до спільної молитви та побажали Божої опіки у всіх задумах і починаннях. Директор ДШМ ім. В.Івасюка К.Тринчук, відкриваючи феєричне дійство, наголосила, що «Водограй» – це п’єдистал української пісні, це трамплін для творчого зростання юних вокалістів. За увагу та любов до культури, фінансове сприяння у її розвитку керівник школи мистецтв подякувала очільнику територіальної громади Назарію Іваніву

Юним і талановитим особистостям, їхнім батькам та викладачам начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак подякував за працю, наполегливість та цілеспрямованість і з приємністю відзначив, що виконавська майстерність заходу постійно зростає.

«Ці талановиті діти – завтрашній день української культури. Якщо молоді люди пройшли конкурс-фестиваль української естрадної пісні “Водограй”, то я спокійний, що вони пройшли іспит на українськість, і що вони справді люблять українську культуру і її розвиватимуть», – наголосив В. Федорак.
Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів адресував слова вдячності за неповторне свято української пісні директору Брошнів-Осадської  ДШМ ім. В.Івасюка Катерині Тринчук та завучу Ярославу Тринчуку, юним артистам, їхнім батькам та усім, хто своєю працею долучився до організації цього унікального пісенного дійства.

Піснями, віршами та теплими словами побажань матерів вітали зі святом.

Усім учасникам конкурсу вручили грамоти, а призерів та переможців нагородили дипломами та ювілейними медалями. Конкурс відбувався у трьох номінаціях.

Цьогоріч три призові місця отримали вихованці Брошнів-Осадської ДШМ ім. В.Івасюка. Попелюк Христина, Олексюк Вікторія та Іван Филик, які гідно представили Брошнів-Осадську ОТГ на обласному фестивалі, і це безумовно заслуговує на похвалу.

Звучали слова вдячності конкурсантам, працівникам культури, селищної ради, засновникам та організаторам за таке чудове свято української пісні. Окрім переможців ХVІІ фестивалю на сцені виступили ще й володарі гран-прі минулих років та хореографічні колективи Брошнів-Осадської школи мистецтв. Яскраві танцювальні композиції, виступ хорового колективу та ансамблів Брошнів-Осадської ДШМ (керівник Н.Барнич) додали яскравих експресивних барв у концертну програму.

Володарями ГРАН-ПРІ стали: у старшій віковій групі –  Ярослав Андрусяк (Івано-Франківська ДМШ №2), у середній віковій групі – Нікіта Масник та вихованка Рогатинської ДШМ Ірина Золотинська(молодша група).

І місце у старшій віковій групі здобули Соломія Дем’янів (Івано-Франківська ДМШ №2) та Діана Дяків (Коломиийська ДМШ №2 ім. Г. Грабець); у середній групі – Дмитро Слабода (Івано-Франківська ДМШ №2), Вікторія Калабішка (Івано-Франківська ДМШ №2) та Сергій Подоляк (Кутська ДШМ); у молодшій віковій групі – Павло Кавецький (Тисменецька ДШМ), Іван Филик (Брошнів-Осадська ДШМ ім. В.Івасюка) та Єлизавета Агапова (Івано-Франківська ДМШ №2).

Плідним виявилося ІІ призове місце, яке зайняли чотири призери старшої вікової групи(Марія Васінкевич (Калуська ДМШ), Ярина Тарас (Івано-Франківська ДМШ №2 ім. В.Барвінського), Степан Подюк (Кутська ДШМ), Христина Попелюк (Брошнів-Осадської ДШМ), три – середньої групи  (Уляна Касперська( Івано-Франківська ДМШ №2 ім. В.Барвінського), Вікторія Олексюк (Брошнів-Осадська ДШМ ім. В.Івасюка), Вероніка Залеська (Нижньовербізька ДШМ)) та двоє – молодшої групи (Ксенія Киф’юк (Снятинська ДШМ) та Павло Кавецький (Тисменецька ДШМ).
Всього сім конкурсантів посіли ІІІ місце. У старшій віковій групі бронзу вибороли  Христина Мамон (Городенківської ДМШ), Яна Шулятицька, (Івано-Франківська ДМШ №3), Іванна Курч (Рожнятівська ДШМ), у середній – Тетяна Фомінська (Калуська ДМШ), Михайло Франчук (Снятинська ДМШ), Марина Феркалюк (Верховинська ДШМ) та Антоніна Максим’юк (Надвірнянська ДМШ).

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин