Cуспільство Актуальне Культура

У Брошнів-Осаді урочисто відзначили 100-річчя з дня створення ЗУНР

Сьогодні у Брошнів-Осадському Народному домі було направду велелюдно. Тут проходили урочистості з нагоди відзначення 100-річчя з дня утворення ЗУНР.

Працівники культури підготували інформаційно насичений та багатий літературно-музичний творчий захід. Молодь, освітяни, представники влади Брошів-Осадської ОТГ, громадські активісти та просто небайдужі мешканці ОТГ взяли участь у святкуванні. Юні обдарування поклали квіти до пам’ятника Дмитра Вітовського. Урочистості розпочали святковою Божественною Літургією у храмі святого Вознесіння Господнього після чого продовжили панахидою.

Молоді талановиті особистості Брошнів-Осадської ОТГ, хоровий  колектив Брошнів-Осадського народного дому, кадобнянський хор поетично, пісенно і мелодійно вітали усіх присутніх в залі.

Цікавими історичними фактами, переконливо говорив учитель історії Брошнів-Осадського ліцею Ярослав Павляк. Він здійснив екскурс у далеке минуле, розповів про перших реформаторів, творців законодавства, виокремив основні етапи українського державотворення.

Із 100-річчям ЗУНР привітав жителів та гостей селища голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів: «Бажаю всім нам, щоб ми були сповнені таким патріотичним духом, як Дмитро Вітовський, і тільки тоді у нашому домі все буде гаразд…»

На завершення свята в рамках відзначення 100-річниці створення ЗУНР очільник об’єднаної територіальної громади Назарій Іванів від себе та від імені голови обласної ради Олександра Сича вручив  Ярославу Павляку грамоту та ювілейну відзнаку з нагоди 100-річчя утворення ЗУНР  за віддану працю, участь у процесах державотворення та активну громадянську позицію. Також подяками та грамотами з нагоди Всеукраїнського Дня культури та збереження культурної спадщини  нагородив Ірину Павлів, Ірину Боднар, Богдана Креховецького та Світлану Кохан.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин