Актуальне Культура Селищна рада

У Брошнів-Осаді урочисто відзначили День Незалежності

У Брошнів-Осаді урочисто відзначили День Незалежності
Святкування 27-ї річниці Незалежності України у Брошнів-Осаді розпочалося із Божественної літургії у храмі св.Вознесіння Господнього. Відтак біля символічної могили о. Володимир та о. Олег відправили поминальну панахиду. Голова Брошнів-Осадського осередку братства ОУН-УПА Григорій Мостиський згадав про героїзм і жертовність безстрашних патріотів як минулого, так і сьогоденя, які віддали життя за Батьківщину. За душі полеглих героїв присутні змовили спільну молитву.
А також брошнівчани та гості селища мали можливість відвідати майстер класи з виготовлення об’ємних паперових квітів, та вболівати за наших юних футболістів, які взяли участь турнірі приуроченому до Дня Незалежності України. Всі команди були нагороджені шкіряними футбольними м’ячами.
А уже на площі біля Народного дому о 17 год святкування Дня Незалежності та Дня прапора було наповнене піснями, танцями, музикою і теплими побажаннями. Із найвеличнішим національним святом усіх присутніх привітав перший заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Богдан Мельник та гість із Німеччини Рольф Тойка.
Юні талановиті вокалісти, творчі колективи та ВІА «Карпатські зорі» зарядили аудиторію святковим і піднесеним настроєм. Насичений день завершився драйвовою українською дискотекою у Народному домі.
Варто зазначити, що найпопулярнішим вбранням цього дня була вишиванка. У традиційний український одяг були вбрані всі: від найменших до найстарших.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com