Актуальне Виконавчий комітет Культура Селищна рада

У Брошнів-Осаді виступила Національна заслужена капела бандуристів

Сама Національна заслужена капела бандуристів ім. Г.Майбороди привітала усіх матерів Брошнів-Осадської ОТГ із найніжнішим і найзворушливішим святом – Днем матері. А ще своїх матусь вітали щиро, невимушено і безпосередньо малюки дитсадка «Шовкова косиця».

Вони дуже старалися, трішки хвилювалися, але зовсім не розгубилися на сцені поряд із відомими артистами. І уже після виступу цих крихітних діток забриніли струни бандур і величаво зазвучали чоловічі голоси у всіх барвах і відтінках. Це були мелодії із самого серця української нації – такі самобутні, неповторні і водночас пронизані сучасним настроєм і енергетикою сьогодення. Кожен присутній у залі відчув до глибини душі, що українське кобзарське мистецтво – це мелодія його серця, його підсвідомомсті. Непервершена концертна програма подарувала піднесений настрій і неймовірний заряд енергії. Звучання чоловічих голосів в поєднанні з віртуозним акомпанементом бандури, виконання складних творів на рівні найкращих зразків світової класики, вдало і неперевершено поєднані драматизм, велич та вибуховий гумор з елементами сучасного запального шоу – це те, що вразило і зачарувало глядачів, які захоплено аплодували із вигуками «Браво!», «Молодці!». Словами важко передати той настрій, атмосферу і енергетику, що панували у залі і на сцені. Жінки витирали сльози, щиро посміхалися і поглядів не зводили від тих яскравих подій, що розвивалися на сцені. Цікаві, талановиті і харизматичні солісти дивували та зачаровували глядацьку аудиторію видовищним шоу, неосяжним, величним звучанням голосів та віртуозною грою на інструментах. Це справді варто було почути і побачити! Такого рівня концертної програми у Брошнів-Осаді ще, мабіть, і не було! Не дарма Національна заслужена капела бандуристів ім. Г.Майбороди уже відзначає столітній ювілей. Цієї нестримної енергії не можливо обмежити ні в просторі, ні в часі. Їхній творчий порив лине у вічність.
Після феєричних подій на сцені, що промайнули на одному подиху, наче одна мить, голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів адресував слова вдячності усім учасникам Національної капели бандуристів ім. Г.Майбороди та їхньому керівнику народному артисту України Юрію Курачу за такий яскравий і неперевершений мистецький подарунок та вручив подяку за розвиток та популяризацію українського пісенного та музичного мистецтва. А також очільник об’єднаної громади висловив вдячність начальнику управління культури РДА Володимиру Боровичу за те, що подав чудову ідею запросити цей самобутній творчий колектив до селища. Юрій Курач закликав глядачів приєднуватися до їхньої сторінки у соцмережах та допомагати їм популяризувати національне музичне мистецтво.
Відтак Назарій Іванів адресував теплі привітання усім матерям та низький уклін за турботу, виховання і любов своїй мамі – Вірі Іванів, завершивши виступ словами: «В цьому світі усе починається з матері!».
Після такої неперевершеної концертної програми люди одразу й не розійшлися: танцювали під запальні мелодії наших земляків і діти, і дорослі.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин