Cуспільство Актуальне Медицина Селищна рада

У Брошнів-Осадській ОТГ медики розпочали тестування людей, які повернулись з-за кордону, на коронавірус

Медики Брошнів-Осадської лікарні розпочали тестування на виявлення короновірусу у мешканців ОТГ, які повернулися з-за кордону. Тестування проводиться безкоштовно для жителів громади, оскільки тести придбані за кошти резервного фонду бюджету Брошнів-Осадської ОТГ.

До слова станом на сьогодні з-за кордону в ОТГ повернулося 103 людини: 40 осіб – жителі Брошнів-Осади, 12 осіб з Крехович, 18 – з Кадобної та 32 – з с. Брошнів.

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів подякував усім небайдужим і свідомим жителям громади, які поінформували про свій приїзд і перебувають у своїх домівках на самоізоляції!!!

“Разом ми можемо зупинити і попередити можливе поширення коронавірусної інфекції. Бережіть себе і своїх рідних, залишайтесь вдома, дотримуйтесь усіх вимог карантину.
Хто ще не повідомив про свій приїзд (починаючи з 20.03 і пізніше), прошу інформувати мене в приватних повідомленнях або зателефонувавши на гарячу лінію Брошнів-Осадської міської лікарні за номером 👉 067 358 40 03, вказавши такі дані:
👉 Ваше прізвище, ім’я, по батькові, дату та рік народження, дату повернення в ОТГ та країну, з якої Ви повернулись, адресу проживання в ОТГ та номер Вашого мобільного телефону.

✅ Ми формуємо список людей для проведення тестування на виявлення коронавірусу.

‼️ Нагадую!!! Якщо Ви повернулися з-за кордону, то повинні дотримуватись усіх правил і обмежень самоізоляції та уважно стежити за станом свого здоров’я, адже ваша відповідальна поведінка може захистити життя сотень людей. Хай допоможе Нам Господь Бог !” – звернувся до жителів ОТГ Назарій Іванів.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин