Cуспільство Актуальне Культура Освіта

У Брошнів-Осадській ОТГ обрали кращих читців поезії Т.Шевченка

На базі Брошнів-Осадського ліцею пройшов огляд-конкурс читців імені Т.Шевченка. За перемогу змагалися вихованці усіх закладів освіти ОТГ: учні Брошнів-Осадського ліцею, Креховицької, Кадобнянської та Брошнівської гімназій, малеча і вихователі дитсадків громади «Шовкова косиця» та «Світанок».

Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення обдарованої молоді, залучення молодих виконавців до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Кобзаря.

Усі учасники артистично, емоційно і чуттєво декламували поезію Т.Шевченка, використали можливості жестів, міміки, рольове читання, перевтілювались у головних персонажів, намагалися якнайглибше передати художній зміст творів, відобразити почуття і переживання, які образно і метафорично передавав автор. Кожен із учасників докладав зусиль, змагаючись за перемогу.

За рішенням журі призові місця розподілили наступним чином:

І місце – розділили між собою Діана Валькович (Кадобнянська гімназія) та Ольга Лопачук (Брошнів-Осадський ліцей)

ІІ місце – у Уляни Тарасавич (Брошнів-Осадський ліцей) та Ірини Андріїв ( Кадобнянська гімназія)

ІІІ місце – зайняли Сніжана Юкіш (Брошнів-Осадський ліцей) та Микола Сем’янчук (Брошнівська гімназія)

Переможців запросили взяти участь в урочистостях з нагоди відзначення 206-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря, які відбудуться 8 березня у Народному домі. А також дівчата зможуть взяти участь у обласному огляді-конкурсі читців ім. Т. Шевченка.

Серед дошкільнят перемогу здобув Артемчик Зорій, друге призове місце отримала Марта Виннишин та третьою стала Інна Надрага.

Всі учасники конкурсу отримали  грамоти, а переможців нагородили дипломами.  Начальник відділу культури ОТГ Ірина Курташ та вчитель української мови та літератури ліцею Галина Філіпович подякували  всім конкурсантам та їх наставникам за чудові виступи, побажали їм подальшої наснаги у  майбутніх досягненнях, та вручилидипломи відзнаки.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com