Медицина

У Брошнів-Осадській міській Лікарні нові медичні спеціалісти


Кожен мешканець Брошнів-Осадської ОТГ може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у місцевій лікарні, ФАПі чи Амбулаторії.
У Брошнів-Осадській міській лікарні новий лікар загальної практики сімейної медицини Федорович Наталія Тарасівна. Підписати декларацію з Наталією Тарасівною можна у лікарні, або зв’язатись з лікарем за тел. 0668587047.
Також у лікарні розширився спектр послуг на вторинній ланці: отоларинголог Хрептюк Галина Василівна та дермато-венеролог Федора Тамара Тарасівна.
Нагадуємо, що для підписання угоди з лікарем, знадобляться документи, – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.
Ви зможете звертатись до вашого лікаря з будь-якими питаннями, пов’язаними зі здоров’ям. Як показує світовий досвід, більшість проблем зі здоров’ям можуть бути вирішені на рівні первинної ланки, особливо у разі вчасного звернення. Крім безпосереднього обстеження і лікування, лікарі первинної ланки в разі необхідності будуть також видавати направлення до вузькопрофільних спеціалістів, виписувати рецепти на ліки, в т.ч. які підпадають під програму “Доступні ліки” (безкоштовні ліки в аптеці, за які платить держава), та будь-які медичні довідки, наприклад, до басейну тощо.

Про автора

Yaroslav Rakoveckiy

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин