Cуспільство Актуальне Культура Освіта Селищна рада

У Брошнів-Осадській ОТГ із професійним святом привітали усіх, хто виховує та навчає нові покоління: вчителів, вихователів, бібліотекарів та музикантів

 

У Брошнів-Осадському Народному домі пройшли урочистості в рамках відзначення Дня працівників освіти, Дня бібліотек та Дня музики. Вчителям, вихователям, бібліотекарам та музикантам подарували квіти, святковий концерт, вручили грамоти та адресували щирі привітання. Отець-капелан Іван Креховецький та отець-декан Володимир Майка побажали Божого благословення та запросили усіх присутніх до спільної молитви. Відтак із вітальним словом виступив голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів: «Люди цих професій допомагають наблизитися до знань, науки і життєвої мудрості. Саме завдяки повсякденній праці вихователів, вчителів, біліотекарів та викладачів музичного мистецтва ростуть талановиті, свідомі та патріотично налаштовані українці. Тому у цей святковий день і щодня ми дякуємо вам за ваше терпіння, фаховість та розуміння».
Також щирі побажання присутнім в залі адресувала заступник голови ОТГ Наталія Олексюк.
Кращих працівників за вагомий внесок у розвиток культури, мистецтва та освіти об’єднаної громади, а також ветеранів праці нагородили грамотами та вручили червоні троянди.
Ансамбль «Женчичок», Назарій Яцишин та Юрій Присяжний (гурт «DuoDose») подарували неповторний пісенний сувенір тим, хто дарував їм знання, прищеплював любов до прекрасного, виховував особистість.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com