Cуспільство Актуальне Духовність Культура Освіта Селищна рада

У Брошнів-Осадській ОТГ разом із “Карітас Івано-Франківськ” створять «коло підтримки» для дітей сиріт та дітей у складних життєвих обставинах

Брошнів-Осадська ОТГ, як переможець конкурсу грантів, стала учасником проекту «Коло підтримки» , який реалізовуватиметься у рамках програми «Підтримка дітей сиріт та дітей у складних життєвих обставинах» Фонду Джинджер UCEF. Перший тренінг для соціальних педагогів з тематики підвищення батьківських компетенцій в сім’ях СЖО провела представник франківського Карітасу, соціальний працівник Юлія Когут.

На Івано-Франківщині такий проект буде реалізовано з чотирма громадами-переможцями: Брошнів-Осадська ОТГ, Тлумацька ОТГ, Делятинська ОТГ, Загвіздянська ОТГ.

БО «БФ Карітас Івано-Франківськ» разом із представниками Брошнів-Осадської ОТГ цим проектом проведуть певний перелік заходів, щоб активізувати громаду задля допомоги найвразливішим і потребуючим дітям, молоді та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно.

Впродовж терміну реалізації проекту буде проведено ряд тренінгів, освітніх, навчальних заходів, зустрічей з надихаючими успішними людьми, що мають своїм основним завданням комплексно впливати на причини, які стали передумовами до виникнення складних життєвих обставин у родинах. Також буде забезпечено активне дозвілля та організація екскурсій, що сприятиме комунікативним навикам та товаристськості у дітей, дасть змогу їм розширити свій кругозір. Проект включає і духовний супровід сімей священиками та діяльність катехитичних шкіл.

Надання доступу до якісної соціальної, психологічної та педагогічної допомоги для дітей та сімей, які опинилися у складних сімейних обставинах, які проживають у сільській місцевості об’єднаних територіальних громад.

 

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин