Cуспільство Актуальне Духовність Культура Освіта Селищна рада

У Брошнів-Осадській ОТГ разом із “Карітас Івано-Франківськ” створять «коло підтримки» для дітей сиріт та дітей у складних життєвих обставинах

Брошнів-Осадська ОТГ, як переможець конкурсу грантів, стала учасником проекту «Коло підтримки» , який реалізовуватиметься у рамках програми «Підтримка дітей сиріт та дітей у складних життєвих обставинах» Фонду Джинджер UCEF. Перший тренінг для соціальних педагогів з тематики підвищення батьківських компетенцій в сім’ях СЖО провела представник франківського Карітасу, соціальний працівник Юлія Когут.

На Івано-Франківщині такий проект буде реалізовано з чотирма громадами-переможцями: Брошнів-Осадська ОТГ, Тлумацька ОТГ, Делятинська ОТГ, Загвіздянська ОТГ.

БО «БФ Карітас Івано-Франківськ» разом із представниками Брошнів-Осадської ОТГ цим проектом проведуть певний перелік заходів, щоб активізувати громаду задля допомоги найвразливішим і потребуючим дітям, молоді та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно.

Впродовж терміну реалізації проекту буде проведено ряд тренінгів, освітніх, навчальних заходів, зустрічей з надихаючими успішними людьми, що мають своїм основним завданням комплексно впливати на причини, які стали передумовами до виникнення складних життєвих обставин у родинах. Також буде забезпечено активне дозвілля та організація екскурсій, що сприятиме комунікативним навикам та товаристськості у дітей, дасть змогу їм розширити свій кругозір. Проект включає і духовний супровід сімей священиками та діяльність катехитичних шкіл.

Надання доступу до якісної соціальної, психологічної та педагогічної допомоги для дітей та сімей, які опинилися у складних сімейних обставинах, які проживають у сільській місцевості об’єднаних територіальних громад.

 

 

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин