Без категорії

У Брошнів-Осадській ОТГ створили комунальну автостанцію та придбають автобус

Як уже повідомлялось, вчора на черговій сесії селищної ради депутати одноголосно прийняли надзвичайно важливе рішення  – про утворення Комунального (що належить громаді) підприємства «Автостанція Брошнів-Осада»,  а також адресували вчергове звернення до нових власників будівлі колишньої автостанції (Шикеринець Богданни, Мазурик Ірини, Єгорової Христини) та до директора підприємства Шикеринця Івана з пропозицією відпродати приміщення Брошнів-Осадській об’єднаній територіальній громаді. У зверненні голова Брошнів-Осадської ОТГ та депутатський корпус закликають директора підприємства Івана Шикеринця та теперішніх власників приміщення зробити правильне, виважене рішення, з користю для всієї громади, а не для задоволення особистих інтересів та до 28 лютого надати відповідь.

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів з приємністю повідомив, що за сприяння народного депутата Анатолія Диріва для громади буде придбано автобус, який безоплатно перевозитиме мешканців 4 населених пунктів. Отож автостанція громаді вкрай потрібна: як для зручності пасажирів, так і для безпеки руху  автобусів.

Варто відзначити, що ТДВ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій» (ОПАС) не повідомляло Брошнів-Осадську селищну раду ОТГ про продаж АС. А сама будівля колишньої автостанції була продана не через аукціон, а за прямою угодою. Відтак Брошнів-Осадська ОТГ була позбавлена можливості відкупити АС у власність громади, оскільки не була поінформована.

Вказана вузлова автостанція має важливе соціальне значення не тільки для мешканців селища, а й навколишніх сіл та розташована на земельній ділянці комунальної форми власності ОТГ. Назарій Іванів вкотре наголосив, що соціально важливі об’єкти мають бути власністю громади і комунальна автостанція працюватиме виключно за цільовим призначенням.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин