Cуспільство Актуальне Селищна рада

З 19 липня у Брошнів-Осадській ОТГ стартує Бюджет участі на 2019 рік: якщо є хороші ідеї, не зволікайте – подавайте заявки на конкурс

Відбулося перше засідання Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі на 2019 рік у Брошнів-Осадській ОТГ. Цьогоріч з місцевого бюджету об’єднаної громади уже виділено 210 тисяч на шість проектів. За програмою учасницького бюджетування кожен мешканець ОТГ зможе подати проект, пов’язаний з поліпшенням життя Брошнів-Осади, Крехович, с. Брошнів чи Кадобної, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і реалізувати запропоновані ідеї у рамках селищного бюджету 2019 року. Протягом місяця, до 19 серпня, жителі Брошнів-Осадської ОТГ матимуть можливість подавати заявки на міні-проекти із підтверджуючими документами щодо вартості задуманого, та десятьма підписами людей, які підтримують цікаву ідею. Як зазначив очільник об’єднаної громади Назарій Іванів, сам процес реалізації таких міні-проектів згуртовує людей заради вирішення спільних завдань, це також чудова можливість проявити себе і побачити результати своїх зусиль.
З бюджету Брошнів-Осадської ОТГ на кожний з шести проектів виділено по 35 тис. грн. Сума співфінансування мешканців громади – від 8 тис. грн. до 25 тис. грн. За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. 0990630085 (начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Сологуб Святослав Ігорович).

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин