Cуспільство Актуальне Селищна рада

З 19 липня у Брошнів-Осадській ОТГ стартує Бюджет участі на 2019 рік: якщо є хороші ідеї, не зволікайте – подавайте заявки на конкурс

Відбулося перше засідання Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі на 2019 рік у Брошнів-Осадській ОТГ. Цьогоріч з місцевого бюджету об’єднаної громади уже виділено 210 тисяч на шість проектів. За програмою учасницького бюджетування кожен мешканець ОТГ зможе подати проект, пов’язаний з поліпшенням життя Брошнів-Осади, Крехович, с. Брошнів чи Кадобної, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і реалізувати запропоновані ідеї у рамках селищного бюджету 2019 року. Протягом місяця, до 19 серпня, жителі Брошнів-Осадської ОТГ матимуть можливість подавати заявки на міні-проекти із підтверджуючими документами щодо вартості задуманого, та десятьма підписами людей, які підтримують цікаву ідею. Як зазначив очільник об’єднаної громади Назарій Іванів, сам процес реалізації таких міні-проектів згуртовує людей заради вирішення спільних завдань, це також чудова можливість проявити себе і побачити результати своїх зусиль.
З бюджету Брошнів-Осадської ОТГ на кожний з шести проектів виділено по 35 тис. грн. Сума співфінансування мешканців громади – від 8 тис. грн. до 25 тис. грн. За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. 0990630085 (начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Сологуб Святослав Ігорович).

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин