Cуспільство Актуальне Оголошення Селищна рада

У Брошнів-Осадській ОТГ триває Бюджет участі на 2019 рік: якщо є хороші ідеї – не зволікайте подавайте заявки на конкурс

 

До 19 серпня, жителі Брошнів-Осадської ОТГ мають можливість подати заявки на міні-проекти  із підтверджуючими документами щодо вартості задуманого, та десятьма підписами людей, які підтримують цікаву  ідею. Як зазначив очільник об’єднаної громади Назарій Іванів, сам процес реалізації таких міні-проектів згуртовує людей заради вирішення спільних завдань.” Це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів та голосування за них для покращення життя громади”, – наголосив голова ОТГ.

З бюджету Брошнів-Осадської ОТГ на кожний з шести проектів виділено по 35 тис. грн. Сума співфінансування мешканців громади – від 30%.  Відповідно до бюджетних надходжень максимальний розмір коштів на один проект щороку може збільшуватись. За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. 0990630085 (начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Сологуб Святослав Ігорович).

Оскільки в 2019 році обсяг грантування у вказаному конкурсі є (35 тис. грн. на одного переможця), рекомендуємо з розумінням, виважено і обґрунтовано обирати ідеї, які плануєте реалізувати.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com