Актуальне Спорт

У Брошнів-Осадській ОТГ відкрили ДЮСШ

Уже у суботу, 3 березня, відбувся набір хлопчиків та дівчаток на відділення футболу в приміщенні Брошнів-Осадського ліцею (Брошнів-Осадська ЗОШ І-ІІІ ст.).
Урочисте відкриття дитячо-юнацької спортивної школи за доброю християнською традицією розпочалося зі спільної молитви. Отець Володимир Майка поблагословив дитячо-юнацьку спортивну школу, її керівника Романа Мельника та юних спортсменів, наголосивши, що коли головним тренером їхніх душ і сердець буде Господь, успіх і високі спортивні результати чекатимуть у майбутньому. Відтак ведуча заходу в.о. директора Брошнів-Осадського Народного дому Ірина Павлів наголосила, що це чудова нагода відірвати дітей від смартфонів і планшетів, щоб виховати здорове, свідоме покоління. Перший заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Богдан Мельник побажав дітям та їхньому наставнику наснаги, результативних тренувань і високих досягнень. Директор Брошнів-Осадського ліцею Іван Павлів наголосив, що на уроках фізкультури важко визначити спортивний потенціал учня, а у дитячо-юнацькій спортивній школі кожна дитина матиме можливість спробувати і проявити себе у різних видах спорту.
Відтак до юних спортсменів звернувся керівник ДЮСШ Роман Мельник: «Великі досягнення потребують важкої і наполегливої праці. Уже сьогодні ви пройдете перші випробування, свого роду іспит, щоб згодом ми бачили результати тренувань». Одразу ж після урочистостей 48 хлопчиків 2006, 2007, 2008, та 2009 р.н., здавали перелік нормативів, щоб їх зарахували на відділення футболу «Брошнів-Осадської ДЮСШ». За цим процесом спостерігали і дівчатка, які у майбутньому також планують стати вихованцями спортивної школи, як тільки набиратимуть групи на ті види спорту, що цікавлять саме їх. Можливо, серед цих дітей є майбутній чемпіон, яким гордитиметься наша громада.
У Брошнів-Осадській ОТГ направду дбають про спортивний розвиток молоді, адже це один із важливих кроків у процесі формування демократичного суспільства. Популяризуючи спорт, дітям прищеплюють ідею здорового дозвілля, виховують витривалість і дисциплінованість. А також спортивні масові заходи виконують потужну інтегруючу функцію, що дуже важливо для самодостатньої громади.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com