Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада ЦНАП

У Брошнів-Осадській ОТГ відкрили сучасний ЦНАП

Понад 10 тисяч мешканців громади отримають доступ до якісних адміністративних послуг з мінімальними затратами часу і кількістю візитів завдяки інституційній підтримці Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. А головне, що ці послуги відтепер наближені до людей. І за багатьма послугами, які раніше можна було отримати лише у районному центрі, мешканці зараз можуть звернутись у Центр надання адміністративних послуг Брошнів-Осадської  ОТГ. Центр доступний для людей з інвалідністю. А також приміщення обладнане дитячим куточком.

Сьогодні у Брошнів-Осаді у приміщенні селищної ради відбулося відкриття ЦНАПу. Символічну стрічку урочисто перерізали народний депутат України VII –VIII скликань Анатолій Дирів, керівник апарату ОДА Роман Маланій, експерт Програми «U-LEAD з Європою» Олег Білоус та господар громади – голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів.

Отець-декан Володимир Майка та о. Олег Ангельчук поблагословили працівників ЦНАПу і  освятили приміщення закладу.

Допомогу в розробці сучасного дизайну, будівництві, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

Для відкриття Центру надання адміністративних послуг було докладено чимало зусиль. Від самого створення ОТГ з ініціативи очільника територіальної громади Назарія Іваніва розпочали процес створення ЦНАПу. Спершу довелося придбати приміщення у власність громади. А відтак, основним завданням, за словами Назарія Іваніва, було обладнати належним чином відповідно до європейських стандартів саме приміщення.

«Для цього довелося провести повну реконструкцію приміщення першого поверху селищної ради. Ми намагалися створити для мешканців громади комфортні умови надання адмінпослуг», – говорить голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, – Перш за все дякую Господу Богу, за те, що задумане вдалося реалізувати! Дякую нашим партнерам, представникам Програми  «U-LEAD з Європою» за допомогу та підтримку у створенні ЦНАПу, а також за оснащення центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями.  Слова вдячності адресую народному депутату України VII –VIII скликань Анатолію Диріву та ексголові ОДА Олегу Гончаруку, голові ОДА Денису Шмигалю, голові обласної ради Олександру Сичу, керівнику центру розвитку місцевого самоврядування Руслану Панасюку, колективу селищної ради ОТГ, а також усім, хто своєю працею і зусиллями долучився до оснащення та облаштування ЦНАПу».

Слова привітань з нагоди важливої і радісної події громаді адресували народний депутат України VII –VIII скликань Анатолій Дирів, керівник апарату ОДА Роман Маланій, експерт Програми «U-LEAD з Європою» Олег Білоус, директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, радник з питань муніципальних послуг Івано-Франківського ЦРМС Марія Баран.

В урочистостях також взяли участь директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич  та директор департаменту промислові Жанна Табанець, виконавчий директор Асоціації ЦНАП України Надія Прокопів-Старчевська, депутати та члени виконавчого комітету селищної ради ОТГ, керівники установ та організацій, працівники селищної ради.

«Відтепер мешканці громади зможуть отримувати 126 адміністративних послуг безпосередньо у ЦНАП громади. Це найпопулярніші групи послуг – реєстрація місця проживання, послуги РАЦС (реєстрація народження, смерті, шлюбу), послуги соціального характеру, земельні послуги та місцевого значення, присвоєння адреси. У новому ЦНАПі працюватимуть два реєстратори, які, зокрема, забезпечуватимуть державну реєстрацію бізнесу та нерухомості, та два адміністратори», – розповідає начальник відділу ЦНАП Брошнів-Осадської  ОТГ Людмила Стасів.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. 066 637 06 14 (начальник ЦНАП Людмила Стасів)

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com