Cуспільство Актуальне Культура

У Брошнів-Осадській ОТГ відзначили 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗНР

22 січня в Народному домі Брошнів-Осади відбулися урочистості з нагоди національного свята нашої державності – Дня Соборності України.
Короткий екскурс в історичне минуле України, зокрема у далекий 1919 рік, коли 100 років тому на Софіївській площі, біля пам’ятника Богдану Хмельницькому лідери Української Народної Республіки та повноважна делегація Західно-Української Народної Республіки заявили про свій непохитний намір збудувати єдину соборну Українську державу, зробив учитель історії Ярослав Павляк. Вітаючи учасників зібрання, заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Наталія Олексюк зазначила: «День Соборності є великим Днем в історії українського народу, української держави.100 років тому українські землі об’єднались в єдину Українську Народну Республіку. І в тому документі, який ми сьогодні називаємо Актом Злуки, є такі слова «здійснились віковічні мрії, якими жили і за які помирали найкращі сини України. Однині є єдина, незалежна Українська Народна Республіка». І сьогодні, напевно, ці слова, як ніколи, є актуальними для кожного з нас!»
Під час урочистостей від учасників зібрання було здійснено покладання квітів до пам’ятника Дмитру Вітовському, а також усі присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя за єдність та свободу нашої країни.
Продовжилися урочисті збори яскравою концертною програмою, яку очолили талановиті діти ОТГ, хоровий колектив Брошнів-Осадського Народного дому та ВІА «Карпатскі Зорі».
В заходах взяли участь духовенство, учасники АТО, керівники та працівники установ, підприємств та організацій, учні старших класів та громадськість.

Про автора

Yaroslav

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com