Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

У Брошнів-Осадській ОТГ запрацювала поліцейська станція

У Брошнів-Осадській ОТГ відкрили та освятили першу поліцейську станцію на Рожнятівщині, яка на сучасному рівні забезпечуватиме правопорядок у 4 довколишніх селах територіальної громади.

Відтепер охорону публічного порядку у громаді здійснюватимуть місцеві правоохоронці. Це вже дев’ятий поліцейський пункт на Івано-Франківщині. Це дасть можливість мешканцям ОТГ жити безпечніше та спокійніше. Таку ініціативу проявив голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, яку охоче підтримав депутатський корпус та виконком.

Для працівників поліції виділили окреме приміщення у Народному домі, де за кошти ОТГ було зроблено ремонт, завезено меблі та комп’ютерну техніку. А також у кабінет виведено камери спостереження, які встановлені в ОТГ. На станції 8 працівників.

В урочистому відкритті поліцейської станції взяли участь голова ОДА Денис Шмигаль, перший заступник голови ОДА Марія Савка, начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, голова РДА Ірина Люклян, очільник Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, духовенство, представники місцевої влади, правоохоронці області та району, депутати селищної та районної ради, освітяни, медики, працівники культури та просто небайдужі мешканці селища.

Отець-декан Володимир Майка та отець-капелан Іван Креховецький запросили присутніх до спільної молитви, поблагословили правоохоронців на добру працю та освятили робочі кабінети і службовий автомобіль.

Відтак Голова ОДА Денис Шмигаль побажав поліцейським безпечної роботи, а мешканцям громади спокою і комфорту. Брошнів-Осадську ОТГ назвав яскравим прикладом доброго, успішного результату реформи децентралізації в Україні.

«Це одна з кращих ОТГ на Прикарпатті і в Україні сьогодні. Завжди ставимо вас за приклад, як розвивати громаду, для інших ОТГ. І  ця поліцейська станція – це не тільки обов`язковий елемент безпеки жителів об’єднаної територіальної громади. Тут функціонуватимуть сервісні  служби, які зроблять життя людей надійнішим і комфортнішим», – зазначив очільник ОДА

Начальник ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Голубош наголосив, що саме завдяки створенню поліцейських станцій в територіальних громадах зменшилась кількість злочинів, хоча звернень стало більше: «Таким чином поліція стала ближчою до громади, оперативно реагує на звернення громадян. Дякую голові Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву за те, що зробив усе можливе, щоб створити поліцейську станцію, адже коли поліція поруч – це уже є профілактикою злочинності».

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів: «Дякую Господу Богу, за те, що допоміг зреалізувати цей амбітний план, адже до цього ми йшли вже давно, голові ОДА Денису Шмигалю та начальнику Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимиру Голубошу за сприяння у реалізації цієї важливої справи. Також слова вдячності адресую народному депутату України VII -VIII скликань Анатолію Диріву, який клопотав перед керівництвом МВС України щодо надання нового службового автомобіля для працівників поліцейської станції. А начальнику Рожнятівського відділення поліції Василю Сав’яку дякую за співпрацю і оперативне реагування.
Бажаю працівникам поліції безпечної та результативної роботи, щоб жителі громади відчули ці позитивні зміни і почувалися в повній безпеці».

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин