Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

У Брошнів-Осадській ОТГ затвердили Стратегію розвитку на наступні 10 років

25 грудня на пленарному засіданні сесії селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ депутати одноголосно затвердили Стратегію розвитку до 2028 року.

Процес стратегування тривав ще з літа 2018 року. Було проведено 5 робочих зустрічей у колі експертів. Відтак визначили напрями розвитку об’єднаної територіальної громади на наступні 10 років. Стратегію розробляли за підтрими експертів Асоціації міст України. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів ще п’ять місяців тому наголосив, що в умовах сьогодення Стратегія розвитку – це не просто данина моді, а необхідна передумова успішного розвитку ОТГ: «Ми розробляємо стратегію розвитку не «для галочки», а щоб визначитись, куди ми рухаємось, навіщо, за рахунок яких ресурсів, за який період плануємо все це реалізувати. Стратегія розвитку Брошнів-Осадської ОТГ – це, так би мовити, сценарій реалізації перспективних ідей, цікавих і і важливих проектів».
Працівники відділу економічного розвитку проводили соцопитування, аналізували його результати. Консультант з місцевого економічного розвитку АМУ Галина Васильченко допомагала у розробці Стратегії розвитку фаховими рекомендаціями, давала важливі експертні поради.
На початку грудня Галина Васильченко презентувала перед депутатами, представниками бізнесу та громадського сектору, активістами громади напрацьовані комітетом статегічного планування пріоритетні напрями розвитку – місцевий економічний розвиток, безпечні та комфортні умови життя, партнерство та співпраця. Учасники заходу підтримали запропоновану консультантом модель місцевого розвитку громади.

Стратегія розвитку Брошнів-Осадської ОТГ до 2028 року

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин