Cуспільство Актуальне Духовність

У Брошнів-Осадській УПЦ Вознесіння Господнього у Храмове Свято освятили новий дзвін

Сьогодні в УПЦ Вознесіння Господнього відбулася урочиста Божественна Літургія з нагоди храмового празника. Очолив святкове богослужіння настоятель храму отець-капелан Іван Креховецький у співслужінні з дев’ятьма священиками. Молитвами просили миру в Україні та здоров’я усім людям.
Відтак на подвір’ї храму урочисто освятили воду та новий дзвін. Щирі молитви розвіяли густі хмари і виглянуло сонечко, а рясний дощ окропив парафіян Божим благословенням. Відтак пролунав величний божественний голос храму. Великою радістю і водночас таємним хвилюванням наповнювались серця віруючих.
Вартість дзвона майже 57 тис. грн., з яких 25 тис. виділили з місцевого бюджету ОТГ, решта – пожертви вірян. З цього дня перед кожним богослужінням мелодійний передзвін буде скликати парафіян для молитви до Божого храму.
Отець-капелан Іван Креховецький звернувся із подячним словом до жертводавців. Зокрема дякував Народному депутату України Анатолію Диріву, голові Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву та щедрим парафіянам за те, що долучилися до доброї справи.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин