Cуспільство Актуальне Освіта Селищна рада

У Брошнів-Осадському ліцеї привітали захисників України усіх поколінь

У шкільному музеї ОУН-УПА пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня козацтва, Дня заснування УПА та величного празника Покрови Пресвятої Богородиці. Сама історична минувшина нерозривно поєднала усі ці свята. І це зовсім не випадково, адже цей день об’єднує гарячі серця палких патріотів, які боролись за вільну, незалежну і соборну Україну у різні епохи, а їхньою покровителькою у цій благородній справі була і залишається Пресвята Богородиця.
На свято завітали голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, працівники селищної ради, священики, воїни АТО, члени братства ОУН-УПА, освітяни, депутати та інші небайдужі жителі громади. Традиційно захід розпочали зі спільної молитви. До гостей свята та молоді звернулися із напутнім словом о. Олег Ангельчук та отець-капелан Іван Креховецький, побажавши Божого благословення усіх присутнім. Хвилиною мовчання вшанували полеглих визволителів та поклали квіти до меморіалу Борцям за волю України.
Ідея єдності поколінь пронизувала тематичний творчий захід у ліцеї. Старшокласники під керівництвом вчителів Наталії Барнич та Оксани Паньків лірично та артистично відтворили героїчні настрої, які панували за часів козаччини, як самовіддано боролись за державність вояки УПА, як безстрашно стали на захист гідності та свободи справжні українці, як нині наші воїни відстоюють територіальну цілісність України на сході. Патріотичні пісні та драматичні епізоди розчулили присутніх до сліз, справді важко було стримати емоції. Побачене і почуте настільки захопило та вразило аудиторію своїм змістом, що юних артистів та їхніх викладачів присутні щедро обдарували аплодисментами. Слова вдячності за неймовірні враження і емоції ліцеїстам та їхнім наставникам висловили контр-адмірал запасу Військово-морських сил України Микола Жибарєв і воїни АТО Василь Гладенький та Валерій Самойлов.
За чудовий творчий захід подякував організаторам очільник ОТГ Назарій Іванів, привітав із прийдешнім Днем захисника України усіх наших героїв, борців за волю, незалежність і територіальну цілісність та побажав МИРУ І ЗЛАГОДИ на нашій землі.
«Сьогодні вшановуємо тих хлопців і дівчат, які поклали на вівтар відданості Батьківщини найдорожче, що є в людини – своє життя. Вшановуємо і водночас дякуємо нашим матерям і батькам, які народили і виховали таких дітей. Ми думками та молитвою з нашими хлопцями, які відстоюють незалежність на сході, захищають наше мирне життя. Зі святом Вас, наші захисники!»

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com