Актуальне Селищна рада Спорт

У Брошнів-Осадському ліцеї пройшло урочисте закриття ІІ міжрайонного турніру з волейболу

Близько двох місяців 9 волейбольних команд Рожнятівщини та Калущини відчайдушно змагалося за перемогу. Цьогоріч взяти участь у цих змаганнях зголосилися волейболні команди Голиня, Студінки, дві команди м. Калуша, Сваричева, Перегінського, Кропивника, Новицької та Брошнів-Осадської ОТГ.
Такий чемпіонат у Брошнів-Осаді проводиться уже другий рік поспіль з ініціативи засновника і головного судді турніру Андрія Полича та за підтримки голови Брошнів-Осадськї ОТГ Назарія Іваніва.
На урочистій церемонії до усіх волейболістів звернулися зі словами привітань Андрій Полич, голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів та ведуча урочистостей Наталія Івахнюк.
За результатами напружених і цікавих поєдинків впевнену перемогу виборов “Техноресурс” (Калуш). Срібним призером стала команда с. Голинь, а бронза дісталася волейболістам Новицької ОТГ.
Назарій Іванів та Андрій Полич вручили переможцям волейбольний м’яч та кубок чемпіона. Усіх призерів нагородили пам’ятними медалями та грошовими преміями. Відзнаку «Ветеран спорту» присудили Ярославу Ковальчуку, а «Кращий гравець турніру» – Сергію Хоменку із Голиня.
До слова, минулого року почесне звання чемпіона виборола команда Брошнів-Осадської ОТГ.
Тож міжрайонний турнір з волейболу уже став хорошою спортивною традицією Брошнів-Осадської ОТГ, яка приваблює все більше команд-учасників.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин