Актуальне Освіта

У Брошнів-Осадському ліцеї відбувся вечір зустрічі колишніх випускників

Сьогодні, у першу суботу лютого, за доброю традицією у Брошнів-Осадському ліцеї відбулася зустріч випускників різних поколінь, які закінчили школу 30,25,20,15,10,5 років тому. Ця подія для шкільних друзів, що розбіглись в різні куточки нашої України та цілого світу, справді особлива і зворушлива.
Зустріч розпочалась з цікавої екскурсії по школі. Усі гості були приємно вражені тими надзвичайними змінами, які сталися за період їхньої відсутності. Урочистості розпочали із хвилини мовчання: шанували пам’ять дорогих серцю однокласників, вчителів, а також захисників нашої України, завдяки яким ми маємо можливість під мирним небом жити, працювати і ось так зустрітись та поринути у спогади . Відтак прозвучали слова привітань і побажань директора ліцею Івана Павліва. Колишні випускники вручили своїм вчителям букети квітів, зовсім як колись у школі. А старшокласники подарували випускникам різних поколінь неймовірно цікаву і яскраву концертну програму. Учні ліцею співали, танцювали і навіть веселили кумедними гумористичними сценками, вражаючи артистизмом і веселою вдачею.
Випускники побачили чудові відеокадри веселого шкільного життя. Це була велика несподіванка для всіх, адже пройшло вже 30,25,20,15,10,5 років, як вони покинули поріг рідної школи. Гучні оплески лунали в залі.
День зустрічі випускників – чудова можливість побачити своїх однокласників, поспілкуватися з колишніми вчителями, згадати шкільні роки. Коли як не сьогодні випадає нагода ще раз посидіти за шкільною партою та повернутися у своє дитинство.
Сьогодні ці випускники мають різні професії, сім’ї, дітей, але завжди їх об’єднуватиме навчальний заклад, у якому пройшли кращі роки дитинства та юності.
І хоча святкова зустріч закінчилася, але той настрій, який створили старшокласники та організатори ще надовго залишаться у спогадах винуватців свята.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин