Актуальне Освіта Селищна рада Спорт

У Брошнів-Осадському ліцеї відкрили сучасний спортивний зал

Тепер діти Брошнів-Осадської ОТГ зможуть тренуватися у сучасних європейських умовах.
Сьогодні символічну стрічку перерізали начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич, голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів та директор Брошнів-Осадського ліцею Іван Павлів. І уже тоді ліцеїсти та гості свята увійшли до просторого сучасного спортивного залу. Якість і обсяг виконаних робіт справді вражають. Приміщення капітально відремонтували, оновили стіни, підлогу, обладнали сучасні душові, роздягалки, та санвузли, які більше 30 років не бачили ремонтів, закупили необхідне спортивне обладнання.
Урочистості розпочали зі спільної молитви. Божого благословення побажали о. Володимир Майка й отець-капелан Іван Креховецький та освятили спортивний зал. Хвилиною мовчання вшанували героїв-захисників, які загинули на сході.
Відтак прозвучали численні привітання та побажання.
Орест Оклієвич, наголосив на важливості розвитку спортивної інфраструктури, подякував Назарію Іваніву за всебічне сприяння у цьому напрямку та виокремив плани на майбутнє. Очільник управління спорту ОДА повідомив, що уже з наступного року у Брошнів-Осаді розпочнеться будівництво сучасного європейського спорткомплексу.
Ще кілька років тому у цьому приміщенні була шкільна бібліотека. Згодом його облаштували під зал боротьби. Але умови для спортивних занять, м’яко кажучи, бажали бути кращими. Спортивне дозвілля молоді під особливим контролем у Брошнів-Осадській ОТГ. Очільник об’єднаної громади Назарій Іванів переконаний, що саме європейські сучасні умови приваблюватимуть все більше дітей до занять спортом. «Інвестуючи у спортивне життя громади, ми дбаємо про майбутнє покоління, – наголосив Назарій Іванів. Очільник об’єднаної громади подякував за підтримку і сприяння народному депутату України Анатолію Диріву, голові ОДА Олегу Гончаруку та усім хто допомагав реалізувати заплановане.
За чудові умови для юних спортсменів слова вдячності висловили директор ліцею Іван Павлів та керівник ДЮСШ Роман Мельник. Високих результатів і перемог побажали майстер спорту України з боксу, головний тренер обласного осередку юніорів Володимир Морозов та переможець Всеукраїнських змагань з боротьби Микола Проців.
Після урочистої частини заходу всі присутні мали змогу насолодитись показовим виступом кращих вихованців ДЮСШ під керівництвом їхніх тренерів Ігорем Івахнюком та Олегом Романюком. А юному боксерові Степану Люшику, який став переможцем обласного чемпіонату з боксу, Назарій Іванів вручив спортивну форму.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин