Актуальне Виконавчий комітет Культура Селищна рада

У Брошнів-Осадському Народному тривають ремонтні роботи: замінили усі двері, оновлюють фойє і колонний зал, де планують облаштували сучасну виставкову залу.

Ще у минулому році капітально відремонтували санвузол, оновили стіни та стелю у фойє. Сходова клітка, що веде до кінозалу також неначе переродилася. На фоні контрастів зміни просто вражають. Значну частину робіт уже виконали і  у колонному залі. Там оновили стіни і стелю, які уже вкрилися глибокими тріщинами, а гнітючий колір зовсім не надихав творчих і винахідливих особистостей. І роботи, хоча ще тривають, але світла і простору у залі візуально стало значно більше. Також у Народному домі замінюють підлогу: у колонному залі встановлюють новий паркет, а у фойє частину дерев’яної підлоги замінили на бетонне покриття, яке полакували і наразі на ньому малюють орнамент. А також у закладі культури уже розпочали ремонт сцени.

Масштаби роботи чималі, відповідно потребують значних зусиль і відповідно часу на їх реалізацію.

Ремонт Народного дому став можливим завдяки коштам з державного бюджету, які виділені за сприяння народного депутата України Анатолія Диріва. У Брошнів-Осаді динамічно і якісно створюється сучасний культурний і освітній простір, що надихає вчитися, творити та самореалізовуватись.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин