Актуальне Виконавчий комітет Культура Селищна рада

У Брошнів-Осадському Народному тривають ремонтні роботи: замінили усі двері, оновлюють фойє і колонний зал, де планують облаштували сучасну виставкову залу.

Ще у минулому році капітально відремонтували санвузол, оновили стіни та стелю у фойє. Сходова клітка, що веде до кінозалу також неначе переродилася. На фоні контрастів зміни просто вражають. Значну частину робіт уже виконали і  у колонному залі. Там оновили стіни і стелю, які уже вкрилися глибокими тріщинами, а гнітючий колір зовсім не надихав творчих і винахідливих особистостей. І роботи, хоча ще тривають, але світла і простору у залі візуально стало значно більше. Також у Народному домі замінюють підлогу: у колонному залі встановлюють новий паркет, а у фойє частину дерев’яної підлоги замінили на бетонне покриття, яке полакували і наразі на ньому малюють орнамент. А також у закладі культури уже розпочали ремонт сцени.

Масштаби роботи чималі, відповідно потребують значних зусиль і відповідно часу на їх реалізацію.

Ремонт Народного дому став можливим завдяки коштам з державного бюджету, які виділені за сприяння народного депутата України Анатолія Диріва. У Брошнів-Осаді динамічно і якісно створюється сучасний культурний і освітній простір, що надихає вчитися, творити та самореалізовуватись.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин