Актуальне Медицина Селищна рада

У Креховичах освятили наріжний камінь під будівництво сучасної амбулаторії

 

За сприяння народного депутата України Анатолія Диріва з державного бюджету виділено кошти на будівництво лікувальної амбулаторії. А також передбачено кошти з місцевого бюджету ОТГ на співфінансування цього масштабного проекту. Нещодавно у Креховичах освятили наріжний камінь під будівництво сучасної амбулаторії. Камінь заклали на вул.Залізнична в урочищі Вівчарник. Отець Микола Гасяк поблагословив добру справу на щасливу реалізацію та здійснив чин освячення території, де буде збудована медустанова європейського зразка.
У селі уже розпочалися будівельні роботи.
У Креховичах проживає 2319 людей. Тому для громади будівництво нової амбулаторії дуже важливе. За словами експертів, амбулаторія буде енергоефективною та відповідатиме усім державним будівельним стандартам. Усередині встановлять сучасне обладнання для лікування та діагностики різних захворювань. Це амбулаторія монопрактики з одним лікарем.
Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів за підтримки Народного депутата України Анатолія Диріва реалізовує справді важливий проект для жителів с.Креховичі.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com