Cуспільство Актуальне Освіта Селищна рада Спорт

У Креховичах відкрили та освятили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

Святкова програма суботнього дня стартувала о 16 годині – з молитви, урочистого відкриття та освячення сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям. Стрічку урочисто перерізали голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів та перший заступник Богдан Мельник. Отець Микола Гасяк освятив смарагдове поле. Відтак право забити перші м’ячі у ворота доручили Назарію Іваніву та Богдану Мельнику.

Це справді надзвичайно корисний і необхідний подарунок до дня села. Для спорудження об’єкта використовувалися матеріали найкращої якості.Тепер як діти так і дорослі зможуть займатися спортом у будь-яку пору доби, оскільки є освітлення та ще й чудові, комфортні умови. За такий чудовий подарунок Назарію Іваніву та Богдану Мельнику адресували о. Микола Гасяк та директор Креховицької гімназії Галина Сем’янчук , за їхню самовіддану працю, за турботу про дітей ОТГ.

“У червні Назарій Іванович пообіцяв, що до 1 вересня учні гімназії уже матимуть сучасний майданчик зі штучним покриттям. Тоді у це важко було повірити. Але ми неодноразово уже переконувались, що наш голова – людина слова…”, – наголосила директор гімназії.
Із цією важливою спортивною подією мешканців села привітав очільник ОТГ Назарій Іванів:   “Дякую усім, хто долучився до спорудження цього сучасного спортивного майданчика, дякую за те , що подарували можливість дітям Крехович спортивно розвиватися, щоб рости здоровими і енергійними”.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин